قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۶۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| زمین مناسب برای ساخت بیمارستان در تایباد در اختیار علوم پزشکی مشهد قرار نگرفته است

مدیر شبکه بهداشت و درمان تایباد گفت: تاکنون زمین مناسب برای ساخت بیمارستان جدید در تایباد از سوی متولیان در اختیار علوم پزشکی مشهد قرار نگرفته است.

فارس من| زمین مناسب برای ساخت بیمارستان در تایباد در اختیار علوم پزشکی مشهد قرار نگرفته است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، من» سوژه ای با عنوان «ساخت بیمارستان جدید در شهرستان تایباد به کجا رسید؟» را ثبت و درخواست پیگیری آن را داشته اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان تایباد در تایباد با اشاره به اینکه پس از دریافت مجوز ساخت بیمارستان نیاز به وجود یک زمین مناسب است، اظهار کرد: تاکنون زمین مناسب برای ساخت بیمارستان جدید در تایباد از سوی متولیان در اختیار علوم پزشکی مشهد قرار نگرفته است.

محمد موسوی ادامه داد: فرمانداری، مسکن و شهرسازی، منابع طبیعی و شهرداری از جمله متولیانی هستند که می توانند زمین مناسب را در اختیار علوم پزشکی مشهد قرار دهند تا ساخت بیمارستان جدید در تایباد سریع تر آغاز شود.

وی با اشاره به اینکه با رایزنی های صورت گرفته قطعه زمینی اطراف میدان هرات تایباد برای ساخت بیمارستان جدید پیشنهاد شده است، متذکر شد: این موضوع در قالب نامه کتبی توسط فرماندار به منابع طبیعی و سایر متولیان این بخش ارسال شده، اما هنوز پاسخی دریافت نشده است.

انتهای پیام/ 70031

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha