قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۶۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیگیری جذب دندانپزشک برای درمانگاه تامین اجتماعی رزن

رئیس درمانگاه تامین اجتماعی رزن از پیگیری جذب دندانپزشک برای این مرکز درمانی خبر داد.

پیگیری جذب دندانپزشک برای درمانگاه تامین اجتماعی رزن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیده کوثر سیدی امروز در همدان اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال ۳۲ هزار و ۴۸۲ بیمار به پزشکان درمانگاه تامین اجتماعی رزن مراجعه کرده و از خدمات درمانی بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه مراجعه این بیماران نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۲۷ هزار و ۵۸ نفر بود ۱۶ درصد افزایش داشت گفت: ۲۸ هزار و ۷۴۹ قلم دارو به ارزش ۳۴۴ میلیون و ۷۷۷ هزار تومان به صورت رایگان در اختیار مراجعه کنندگان قرار گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۵۲ درصدی را نشان می دهد.

رئیس درمانگاه تامین اجتماعی رزن خاطرنشان کرد: در 9 ماهه امسال 2 هزار و 67 نفر به آزمایشگاه درمانگاه مراجعه کرده اند که برای آنها 6 هزار و 280 مورد آزمایش انجام شده است.

وی با بیان اینکه میزان رضایتمندی از این واحد افزایش  14 درصدی داشته و در حال حاضر به 91 درصد رسیده است تصریح کرد: علاوه بر ارائه خدمات پزشکی، خدمات دندانپزشکی رایگان نیز تا پایان مهرماه به مراجعه کنندگان ارائه می شد که یک هزار و 968 نفر از خدمات ترمیم، کشیدن دندان، جرم گیری و دیگر خدمات بهره مند شدند.

سیدی از افزایش ۲۰ درصدی رضایتمندی مراجعه کنندگان واحد پاراکلینیکی خبر داد و افزود: در بخش های خدمات مامایی ۲ هزار و ۸۰۴ نفر و در بخش نوار قلب و سرم تراپی ۵ هزار و۹۴۹ بیمار از خدمات مربوطه استفاده کرده اند.

وی از ارائه خدمات رفاهی به مراجعه کنندگان سخن گفت و افزود: در حوزه نظام ارجاع خدمات رفاهی به بیماران ارائه می شود که بر اساس آن برای بیمارانی که نیازمند حضور در بیمارستان آتیه و پلی کلینیک شهید شهبازی هستند بدون حضور بیمار نوبت گرفته می شود.

 رئیس درمانگاه تامین اجتماعی رزن افزود:  علاوه بر آن انواع استراحت های پزشکی و تایید پروتز در این مرکز انجام و از مراجعه به مرکز استان جلوگیری می شود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور تامین کادر درمان درمانگاه و ارائه خدمات بیشتر برای مراجعین از ابتدای آبان ماه امسال درصدد جذب دندانپزشک برای درمانگاه هستیم.

انتهای پیام/89026/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha