قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۶۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پورغلامی: با ۱۵ بازیکن خارجی مذاکره کردیم/ باشگاه به تعهداتش عمل کرده است

مربی گل گهر سیرجان می گوید باشگاه برای جذب بازیکن خارجی با ۱۵ بازیکن مذاکره کرده است.

پورغلامی: با ۱۵ بازیکن خارجی مذاکره کردیم/ باشگاه به تعهداتش عمل کرده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرهاد پورغلامی مربی گل گهر سیرجان ، درباره شرایط این روزهای گل گهر سیرجان در تعطیلات لیگ برتر گفت: ما بعد از یک هفته استراحت تمرینات تیم را آغاز کردیم. در این مدت ۳ بازی دوستانه با تیم های نفت مسجد سلیمان، نساجی مازندران و ماشین سازی داشتیم که بازی های بسیار خوبی بودند و موجب شد تا نقاط ضعف و قوت تیم خود را بررسی کنیم و بازیکنان به هماهنگی خوبی برسند.

او ادامه داد: در حال حاضر تیم ما با تمریناتی که دارد، تمرکز خود را روی بازی با سایپا گذاشته است. از هواداران تقاضایی دارم و این است که در این بازی که روز شنبه برگزار می شود، به استادیوم بیایند و تیم خود را تا آنجایی که ممکن است، حمایت کنند. آن ها یار دوازدهم ما هستند و حضور آن ها موجب دلگرمی ما می شود. امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم نیم فصل دوم را با قوت شروع کنیم و عملکرد خوبی در رقابت های لیگ برتر داشته باشیم.

او درباره بازیکنان جذب شده گل گهر در پنجره نقل و انتقالات گفت: جا دارد که از مجموعه باشگاه گل گهر به خاطر این همکاری خود در زمینه نقل و انتقالات تشکر کنم و با حمایت آن ها بود که توانستیم بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنیم. ما در این مدت یونس شاکری، احمد زنده رود، سید احمد موسوی، علیرضا علیاری و میلاد کمندانی را به تیم خود اضافه کنیم و امیدواریم که این بازیکنان بتوانند در ادامه مسیر تیم به ما کمک کنند.

مربی گل گهر سیرجان درباره جذب بازیکن خارجی تاکید کرد: ما حدود ۱۵ بازیکن خارجی زیر نظر داشتیم. بعضی از این بازیکنان با توجه به شرایط کشور حاضر نبودند به ایران بیایند و تست بدهند و بعضی از آن ها هم نظر کادر فنی را نتوانستند جلب کنند. در هر صورت ما به دنبال بازیکن خارجی هستیم و امیدواریم که بتوانیم در اسرع وقت این کار را انجام دهیم.

پورغلامی درباره پرداختی بازیکنان گل گهر گفت: باشگاه در این زمینه به تعهدات خود عمل کرده است و از این بابت مشکلی نیست.

او درباره زمین تمرین گل گهر سیرجان گفت: ما در نیم فصل اول در تهران تمرین کردیم و در سیرجان، هنوز شرایط و امکانات وجود ندارد که بتوانیم در آنجا تمرین کنیم. در حال حاضر مجموعه باشگاه گل گهر در تلاش است که بتواند در سریع ترین زمان ممکن امکانات لازم را فراهم کند تا زمین تمرین خوبی در سیرجان داشته باشیم و نیازی به تمرین کردن در شهر تهران نباشد.

فرهاد پورغلامی در پایان گفت: هدف ما در لیگ برتر، ماندن در این رقابت ها است اما من به شخصه آدم جاه طلبی هستم و با کمک بازیکنان، می توانیم به رتبه های بالاتر فکر کنیم. امیدوارم که گل گهر بتواند روزهای خوبی را در لیگ برتر برای خود رقم بزند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha