قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۶۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف بیش از یک تن زغال قاچاق در فیروزآباد

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری فیروزآباد گفت: هزارو چهل هشت کیلوگرم زغال قاچاق در سال۹۸ تا کنون کشف و ضبط شد.

کشف بیش از یک تن زغال قاچاق در فیروزآباد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عبدالحمید بهبودی از کشف و ضبط یک هزار و 48 کیلوگرم زغال قاچاق از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و اظهار داشت: در گشت های شبانه روزی نیروهای اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد این مقدار زغال قاچاق  کشف و ضبط شد که متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی بیان داشت: این مقدار کشفیات در راه های مواصلاتی میمند به فیروزآباد با تلاش های شبانه روزی نیروهای اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فیروزآباد در مسیرهای گلوگاهی واز طریق ایست های بازرسی دایمی سطح  در شهر کشف و ضبط شده است.

بهبودی گفت: مقادیر کشف شده هیچ یک از منابع مرتعی و جنگلی منطقه فیروزآباد نبوده و در واقع زغال حاصل از چوب های بلوط مربوط به شهرستان های همجوار فیروزآباد می باشد.

رئیس منابع طبیعی فیروزآباد افزود: در بحث حفظ و نگهداری منابع طبیعی  قوانین، مقررات و سیاست هایی در سطح کشور وضع شده  ولی واقعیت امر بر این است در فرآیند توسعه منابع طبیعی مشارکت حقیقی مردم مانند  یک حلقه مفقوده ای است که برای حفظ از منابع ملی با مشکل مواجه هستیم. 

وی ادامه داد: در فرایند توسعه منابع طبیعی بدون همکاری و مشارکت های  مردمی نمی توانیم در امر حفظ ونگهداری از جنگل ها گام برداریم.

 بهبودی از اعهالی شهرستان فیروزآباد خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب عرصه های های منابع طبیعی و آبخیزداری با استفاده از سامانه شبانه روزی 1504 گزارشات خود را اعلام کنند زیرا با متخلفان به شدت برخورد خواهیم ش.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha