قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۶۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

3 رفتار اشتباه افرادی که از لنز استفاده می کنند

افرادی که از لنزهای زیبایی یا پزشکی برای چشمهای خود استفاده می کنند باید بیش از دیگران مراقب سلامت چشمهای خود باشید. بی توجهی به ای موضوع می تواند بسیار خطرناک باشد.

3 رفتار اشتباه افرادی که از لنز استفاده می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، افرادی که از لنزهای زیبایی یا پزشکی برای چشمهای خود استفاده می کنند باید بیش از دیگران مراقب سلامت چشمهای خود باشید. بی توجهی به ای موضوع می تواند بسیار خطرناک باشد.

سلامت چشم افرادی که از لنز استفاده می کنند می تواند با کمی بی توجهی به خطر بیفتد:

شما قبل از دست زدن به لنز دستان خود را شستشو نمی دهید

همیشه دستان خود را با آب و صابون بشویید. حتی دست های تمیز میکروب هایی را نیز به همراه خواهد داشت ، اما شستن این اطمینان را به شما می دهد که باکتری های کمتری در چشم خود داشته باشید.

3 رفتار اشتباه افرادی که از لنز استفاده می کنند

شما برای تمیز کردن لنزها از آب شیر استفاده می کنید

اگر فراموش کرده اید مایع لنز بخرید از سرم شستشو به طور موقت برای پر کردن جای لنز استفاده کنید، اما هرگز از آب شیر استفاده نکنید. کریستوفر جی کوئین ، بینایی سنج می گوید ، آب شیر به اندازه کافی تمیز به نظر می رسد ، اما پر از میکروارگانیسم های مضر است که می تواند چشم شما را آلوده کرده و باعث کاهش بینایی شود. کوین می گوید شستشو با آب شیر باعث ایجاد خطر ابتلا به کراتیت Acanthamoeba می شود که یک عفونت جدی چشم  است.

3 رفتار اشتباه افرادی که از لنز استفاده می کنند

شما همیشه از همان لنز استفاده می کنید

شاید لنزهای ماهیانه استفاده کنید و شاید لنزهای سالیانه. با این وجود باید همیشه مراقب تاریخ انقضای لنز خود باشید. بسیاری از افراد به تاریخ لنز خود بی توجهند و در نتیجه با مشکلاتی متعدد درباره سلامت چشم خود مواجه می شوند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha