قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۶۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آبکناری: سیستم ویدئوچک نباید تنها در سالن بسکتبال آزادی باشد

سرمربی تیم اکسون تهران با انتقاد از عملکرد برخی داوران گفت: ویدئوچک به شرطی خوب است که تنها محدود به سالن آزادی نباشد.

آبکناری: سیستم ویدئوچک نباید تنها در سالن بسکتبال آزادی باشد

البرز آبکناری سرمربی تیم بسکتبال اکسون تهران، پس از پیروزی شاگردانش مقابل شهرداری بندرعباس، در جمع خبرنگاران گفت: بازی سختی برای ما بود و حساسیت بازی رو عملکرد تیم ها تاثیرگذار بود. بازی را خوب شروع کرده بودیم اما در لحظات حساس تمرکزمان را از دست دادیم و اختلاف کم شد.

او افزود: البه اتفاقاتی هم در زمین می افتد که ما نمی توانیم کاری کنیم. کسانی که در زمین قضاوت می کنند نباید با بازیکنان یا یک تیم لج کنند. تایم زیادی و در لحظات حساس این اتفاق رخ میداد که ما فقط حرص و جوشش را کنار زمین می خوریم.

آبکناری در پاسخ به این سوال که داور با کدام یک از بازیکنان این تیم لج کرده بود؟ توضیح داد: نمی خواهم این بحث را خیلی باز کنم چون پیامدهایی دارد که کار را پیچیده می کند، اما اگر کمیته داوران بازی را ببینند نباید داور به این شیوه نسبت به برخی اتفاقات بی تفاوت باشد.

او در مورد شرایط بازیکنان خارجی تیم اکسون نیز گفت: بازیکن نیجریه ای - کانادایی ما جدا شد ولی زوران ورکیچ را نگه داشتیم. شاید هم چون در چند بازی قبل نبود، در بازی امروز عملکرد چندان خوبی نداشت و انتظارات را برآورده نکرد.

سرمربی تیم اکسون درباره استفاده از ویدئوچک نیز اظهار کرد: ویدئوچک حتما مسئله موثری است که فیبا به آن تاکید می کند و در میادین بزرگ مثل جام جهانی از آن استفاده می کند، اما مهم این است که همه جا از این تکنولوژی استفاده کنیم و تنها در سالن آزادی نباشد. در شهرستان ها هم اشتباهات داوری وجود دارد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha