قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۵۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرآسیایی: شوکه ایم اما دست وپا بسته نیستیم/بازیکنان جدید در لیست آسیایی شهرخودرو نیستند

سرمربی شهرخودرو خراسان گفت: از ظهر که به ما گفته شده قرار است دوباره در آسیا بازی کنیم، شوکه ایم اما با این حال دست و پا بسته هم به امارات نخواهیم رفت.

سرآسیایی: شوکه ایم اما دست  وپا بسته نیستیم/بازیکنان جدید در لیست آسیایی شهرخودرو نیستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرخودرو خراسان، مجتبی سرآسیایی، سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان اظهار داشت: حدود یک هفته است که در بلاتکلیفی کامل به سر می بریم و به هیچ وجه نتوانسته ایم برنامه ریزی کنیم که باید برای آسیا آماده شویم یا بازی لیگ با ماشین سازی. طبیعتا به آمادگی دلخواه مان برای این بازی که فقط یک روز برایش فرصت داریم، نرسیده ایم چرا که بازیکنانم بعد از این کش و قوس های اخیر به آمادگی ذهنی برای این بازی نرسیده اند اما ناآماده هم نیستیم و جدای از مباحث فنی، روی غیرت و اراده بازیکنان حساب ویژه باز کرده ایم.

وی با بیان اینکه اهل گلایه نبوده و اتفاقاتی رخ داده که غیرقابل مدیریت بوده است، متذکر شد: اگر حرفی می زنیم صرفا برای هوادارانی است که انتظارات زیادی از تیمشان در آسیا دارند و چشم انتظار تیم شهرشان هستند اما واقعیت این است که پس از توافق چهار باشگاه به ما گفته شد این بازی انجام نمی شود و در نهایت امروز مجددا تصمیمی اتخاذ شده که همراه با تمام مدیران باشگاه از ظهر تا الان فقط به دنبال رتق و فتق کارهای خروج بازیکنان هستیم.

سرآسیایی ادامه داد: مسئولین باشگاه تلاش گسترده ای را آغاز کرده اند تا در یک بازه زمانی نصفه روزه مقدمات سفر خارجی 40 نفر مهیا شود که کار فوق العاده سختی است و نمی توان در این فرصت، به تمام آیتم های دلخواه برای تیمی که برای اولین بار به آسیا می رود، دست پیدا کرد. با این حال قول می دهیم با تمام وجود از نام شهرخودرو و نام خراسان و ایران دفاع کنیم و با دست پر برگردیم.

سرمربی شهرخودرو خراسان با بیان اینکه بازیکنان جدید شهرخودرو در لیست آسیایی این تیم نیستند، متذکر شد: متاسفانه ما نمی توانیم با تیم کامل مان در آسیا شرکت کنیم، چون بازیکنان جدید به دلیل دیر مشخص شدن و اتفاقاتی که در نیم فصل رخ داد به لیست آسیایی نرسیدند اما باز هم ناامید نیستیم و با دیگر بازیکنان مان می رویم تا از آبروی فوتبال استان خراسان دفاع کنیم.

وی شناخت خود از الرفاع بحرین را نسبی خواند و گفت: سه چهار بازی آنها را آنالیز کرده ایم و بازیکنانشان را می شناسیم. در حال برنامه ریزی برای همین بازه زمانی کم هستیم تا با دست پر برگردیم. به تک تک بازیکنانم اطمینان دارم که با همه این مشکلات کار بزرگی انجام دهند. ما نماینده ایران هستیم و انشاالله بتوانیم از پرچم‎مان دفاع کنیم. قطعا بچه ها نمی گذارند مشکلات خللی در کار فنی شان ایجاد کنند و بهترین کیفیت را نشان می دهند.

وی تصریح کرد: به دنبال ثبت یک پیروزی بزرگ هستیم. مالک محترم باشگاه، در سفر به مالزی، کار خیلی بزرگی برای آینده این مسیر و بازی های تیم ملی انجام دادند، اما فکر می کنم با توجه به اینکه برای نخستین بار میزبان پلی آف آسیا بودیم، ضربه بزرگی به تیم وارد شد. بازی ای که باید در خانه کنار هواداران انجام می دادیم، در یک کشور عربی برگزار خواهدشد و متضرر شدیم. 

سرآسیایی خاطرنشان کرد: گرچه مسائل سیاسی آزاردهنده ای در این روزها رخ داد، اما سعی می کنیم درون زمین، به بهترین شکل پاسخ حریفان را به لطف امام رضا(ع) بدهیم.

سرمربی شهرخودرو در خاتمه یادآور شد: از آقایان سردار تقوی فرمانده ناجا خراسان رضوی، ریاحی رئیس نظام وظیفه استان و فردین نیا رئیس اداره گذرنامه استان ممنونیم که در این مهلت کم، از ظهر تا الان کمک های زیادی به ما کردند تا مشکلات زیادی که برای خروج بازیکنان مان داشتیم برطرف شوند و آن دسته از بازیکنانی که مشکلات خدمت و خروج داشتند را با تضامینی از کشور خارج کنیم.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha