قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۵۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عزل ۲۰ مدیر متخلف مدارس شهر تهران

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران از عزل ۲۰ مدیر متخلف مدارس پایتخت خبر داد و افزود: ۴۸ پرونده از این مدیران در هیأت رسیدگی به تخلفات مفتوح است که با آن ها برخورد خواهد شد.

عزل ۲۰ مدیر متخلف مدارس شهر تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری صدا و سیما : عزل ۲۰ مدیر متخلف مدارس شهر تهرانآقای عبدالرضا فولادوند در مصاحبه اختصاصی گفت: در سال تحصیلی کنونی ۶۲۰ مدیر متخلف تذکر گرفته اند و مدیرانی که توجه ای به این تذکرات نکرده اند عزل شده اند.
وی افزود: با نظارت و بازرسی از مدارس دولتی و غیر دولتی شکایت های مردمی در مدارس شهر تهران نسبت به پارسال ۳۰ درصد کاهش پیدا کرده است.
وی تأکید کرد: این شکایت ها بیشتر درباره تخلف ثبت نام، دریافت شهریه اضافی و اخذ کمک های مردمی غیرقانونی از اولیا بوده است.
فولادوند تأکید کرد: به مدیران مدارس غیردولتی که شهریه اضافی گرفته اند فرصت داده شده که شهریه اضافی را به اولیا برگردانند.
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تعداد زیادی از مدیران شهریه اضافی را برگردانده اند و از اولیاء دانش آموزان رضایت گرفته اند.
وی افزود: فوق برنامه مدارس غیردولتی اختیاری و دریافت شهریه در زمان ثبت نام برای این برنامه ها ممنوع است در حالی که بسیاری از مدیران در زمان ثبت نام خانواده ها را ملزم به پرداخت آن می کنند.
آقای فولادوند تصریح کرد: به مدارس بخش نامه کرده ایم که از سال تحصیلی آینده دریافت شهریه در مدارس غیردولتی برای فوق برنامه ها و خدمات رفاهی در زمان ثبت نام ممنوع شود.
همچنین وی به مدارس هیأت امنایی اشاره کرد و افزود: مدیران این مدارس باید در کنار شهریه ای که می گیرند به دانش آموزان خدمات ارائه کنند و در صورتی که خانواده ها همزمان با پرداخت شهریه خدماتی را نمی گیرند می توانند شکایت کنند.
آقای فولادوند گفت: دریافت وجه از اولیای دانش آموزان برای تشکیل کلاس های جبرانی، تعطیلات غیرمترقبه پاییزی و زمستانی ممنوع است و بخش نامه کرده ایم که ریالی از خانواده ها برای تشکیل این کلاس ها دریافت نشود.
وی از مدیران مدارس خواست: ارائه کارنامه دانش آموزان را مشروط به پرداخت کمک های مردمی نکنند که این تخلف بسیار بزرگی است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha