قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۵۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار یزد تاکید کرد:

لزوم حمایت بیش از پیش مسئولان ارشد نظام از نخبگان و کارآفرینان

استاندار یزد با بیان این که امیدواریم ظرفیت رئیس قوه قضائیه در جلسات سران قوا بتواند به تقویت همدلی و هماهنگی بیشتر با قوای کشور برای رفع مشکلات مردم اثرگذار باشد، گفت: رویکرد رئیس قوه قضائیه در ارتباط رودرو با اقشار مختلف مردم حائز اهمیت و قابل تحسین است.

لزوم حمایت بیش از پیش مسئولان ارشد نظام از نخبگان و کارآفرینان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «محمدعلی طالبی» صبح امروز سوم بهمن ماه در آئین دیدار حجت السلام و المسلمین«سیدابراهیم رئیسی» رئییس قوه قضائیه با نخبگان، فرهیختگان و کارآفرینان استان یزد، این دیدار را فرصت مناسبی برای بیان دغدغه های این قشر فهیم دانست و اظهار کرد: توسعه استان یزد متکی بر نیروهای فرهنگی و اقتصادی توانمند است  که باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان ارشد کشور قرار گیرد.

وی با بیان این که نخبگان فرهنگی و کارآفرینان موتور محرک توسعه هستند و باید مورد حمایت مسئولان ارشد نظام قرار گیرند، افزود: امیدواریم قدم های اساسی برای رفع مشکلات استان در حوزه های مختلف به ویژه در زمینه دستگاه های قوه قضائیه برداشته شود.

استاندار یزد در ادامه با اشاره به این که امیدواریم طرح دغدغه ها امکان فرصت بیشتری برای اهتمام نظام برای مشکلات پیش روی جامعه را فراهم کند، گفت: رویکرد رئیس قوه قضائیه برای ارتباط رو در رو با مردم قابل تحسین است.

طالبی با بیان این که رویکرد امروز قوه قضائیه می تواند در رفع مشکلات فرهنگی و اقتصادی جامعه راهگشا باشد، تصریح کرد: امیدواریم ظرفیت رئیس قوه قضائیه در جلسات سران قوا بتواند به تقویت همدلی و هماهنگی بیشتر با قوای کشور برای رفع مشکلات مردم اثرگذار باشد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha