قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۴۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضرورت بازخوانی نقش هنرمندان در احیای جایگاه واقعی کارکردهای قرآن و عترت

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت: بازخوانی نقش هنرمندان در احیای جایگاه واقعی کارکردهای قرآن و عترت به عنوان مهم ترین محور هنر قرآنی ، از اهدافی است که باید در برگزاری نمایشگاه های قرآنی مدنظر قرار گیرد.

ضرورت بازخوانی نقش هنرمندان در احیای جایگاه واقعی کارکردهای قرآن و عترت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در آیین افتتاح نمایشگاه آثار قرآنی استاد طالبیان در موزه آستان قدس رضوی اظهار کرد: برگزاری این گونه نمایشگاه ها در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت اطلاع رسانی هنرمندانه اقدامات و کارهای ملی و استانی در زمینه قرآن و عترت است.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی افزود: آشنایی جامعه در سطح ملی و استانی از توانمندی ها، دستاوردها و تجربیات موفق هنرمندان و نیز هم افزایی و ارتقای کیفی فعالیت های قرآنی در راستای حمایت از هنرمندان از اولویت های اساسی در حوزه هنر قرآنی است.

وی با تأکید بر ضرورت معرفی هرچه بیشتر فعالیت های هنری قرآنی در بین آحاد جامعه گفت: ظرفیت سنجی و حمایت از شبکه نخبگان، هنرمندان و صاحبان ایده های برتر و نیز آثار و تولیدات برجسته قرآن و عترت در سطح استان به ویژه اماکن مقدس آستان قدس رضوی از ضروریاتی است که باید همواره مورد توجه خاص قرار گیرد.

براتی ادامه داد: امیدواریم برپایی نمایشگاه آثار فاخر استاد طالبیان با حضور بازدیدکنندگان گام مؤثری در شناخت و انس بیشتر با قرآن باشد.

گفتنی است؛ نمایشگاه آثار فاخر استاد طالبیان از امروز لغایت ۲۲بهمن ماه از ساعت ۸ تا ۱۷ در موزه آستان قدس رضوی، نگارخانه رضوی در معرض دید عموم قرار می گیرد.

انتهای پیام/ 70051

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha