قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۴۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گردنه زالیان در استان مرکزی به دلیل بارش برف سنگین بسته شد

استان ها مرکزیاراک رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: منطقه سخت گذر گردنه زالیان در مسیر جاده توره به بروجرد شامگاه چهارشنبه به دلیل بارش برف سنگین و کولاک بسته شد.

گردنه زالیان در استان مرکزی به دلیل بارش برف سنگین بسته شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ «ایرج کهریزی» افزود: حجم بالای برف  در  این مسیر برون شهری به حدی است که امکان تردد خودروها وجود ندارد.

وی بیان کرد: بارش سنگین برف و کولاک اکنون در  بیشتر جاده های برون شهری استان مرکزی گزارش شده و تردد در این راه ها تنها با رعایت نکات ایمنی و  با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: بارش برف در گردنه سیبک در حدفاصل خروجی اراک به سمت شازند نیز بسیار سنگین است و احتمال بسته شدن این مسیر نیز وجود دارد.

سرهنگ کهریزی اظهار داشت: تمامی نیروهای پلیس راه در آماده باش قرار دارند و در حال ارایه خدمت به مردم در جاده ها هستند.

وی توصیه کرد: انتظار می رود مردم در صورت امکان از سفرهای غیرضروری و حضور در جاده های استان مرکزی بپرهیزند و قبل از سفر از وضعیت راه ها مطلع شوند.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: رانندگی در هنگام بارش نزولات آسمانی با وضعیت عادی متفاوت است و رانندگان باید با سرعت مطمئنه برانند و به رعایت فاصله طولی نیز توجه جدی داشته باشند.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha