قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۴۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهاجم سرشناس عربستانی به رقیب پرسپولیس پیوست

ورزش فوتبالتهران تیم فوتبال التعاون عربستان در راستای تقویت خود برای لیگ قهرمانان آسیا یک مهاجم جذب کرد.

مهاجم سرشناس عربستانی به رقیب پرسپولیس پیوست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تیم التعاون عربستان که رقیب سوم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا محسوب می شود، در راستای تقویت خود برای حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان و نیم فصل دوم رقابت های لیگ عربستان، یک مهاجم سرشناس را جذب کرد.

محمد السهلاوی مهاجم سرشناس عربستانی پس از توافق با مسوولان التعاون راهی این تیم شد تا زردپوشان را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.

این مهاجم ۳۲ ساله از جمله بازیکنان سرشناس فوتبال عربستان است که سال ها در ترکیب النصر عربستان به میدان رفت. این بازیکن پس از ۹ سال عضویت در النصر در ابتدای فصل به الشباب پیوست اما نتوانست در این تیم بدرخشد. با این حال این بازیکن که در جام ملت های ۲۰۱۵ با پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی عربستان ستاره تیمش بود، با عقد قراردادی راهی التعاون شد.

این تیم عربستانی پیش از این حسن کادش و سمیحان النابت را جذب کرده بود.

التعاون سومین حریف آسیایی پرسپولیس محسوب می شود. سرخپوشان پایتخت در آخرین بازی مرحله گروهی روز ۱۲ اسفندماه مقابل این تیم قرار خواهند گرفت. البته به دلیل تصمیم سیاسی و ناعادلانه کنفدراسیون فوتبال آسیا و سلب امتیاز میزبانی از تیم های ایرانی، حضور نمایندگان ایران در این رقابت ها در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha