قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۴۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تشکیل کارگروه کمیسیون تلفیق برای رایزنی با دولت درباره یارانه ها

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ از تشکیل کارگروهی در این کمیسیون به منظور رایزنی با دولت درباره موضوع هدفمندی یارانه ها در لایحه بودجه و رسیدن به توافق در این زمینه خبر داد.

تشکیل کارگروه کمیسیون تلفیق برای رایزنی با دولت درباره یارانه ها

: حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسه بعدی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ عصر روز یکشنبه ۶ بهمن برگزار می شود، گفت: در این جلسه کار بررسی تبصره ۱۴ لایحه بودجه در مورد هدفمندی کردن یارانه ها به دستورکار اعضای کمیسیون خواهد بود.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که ما داریم این است که دولت خود را ملزم به اجرای قانون نمی داند بلکه خود را ملزم به اجرای لایحه می داند و هرچه را که در لایحه آورده باشد اجرا می کند و مصوبه مجلس را که قانون است اجرا نمی کند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع هدفمندی یارانه ها کارگروهی از سوی کمیسیون تلفیق تشکیل شده تا رایزنی هایی را از امروز تا روز یکشنبه هفته بعد با دولت به منظور رسیدن به توافقات لازم در بحث هدفمندی یارانه ها داشته باشند.

پژمانفر خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که در بحث هدفمندی یارانه ها وجود دارد و باید اجرا شود ایجاد شفافیت در منابع درآمدی این بخش و چگونگی هزینه کرد این درآمده است و با وجود تاکیدات و مصوبات مجلس در این باره طی سال های قبل دولت اقدامی را در این زمینه صورت نداده است.

وی با اشاره به روند بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق افزود: طبق برنامه بناست کار بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ در روز یکشنبه به پایان برسد و پس از آن متن مصوبه کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه ۹۹ چاپ و در اختیار نمایندگان قرار گیرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ اظهار داشت: بر اساس این برنامه نمایندگان در طول مدت سرکشی خود به حوزه انتخابیه خود تا ۴ اسفند زمان خواهند داشت تا متن مصوبه کمیسیون تلفیق را مطالعه و پیشنهاد ات را برای ارائه به صحن آماده کنند و از روز یکشنبه ۴ اسفند نیز کار بررسی لایحه بودجه در صحن علنی مجلس آغاز خواهد شد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha