قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ملاقات مجدد عمران خان و ترامپ؛ این بار در سوئیس

ترامپ ضمن ملاقات مجدد با عمران خان باز هم به وی وعده حل مساله کشمیر را داد، ادعایی که پیش از این هیچ اقدامی برای عمل به آن انجام نداده است.

ملاقات مجدد عمران خان و ترامپ؛ این بار در سوئیس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از جیو تی وی، ترامپ ضمن ملاقات با عمران خان در شهر داووس سوئیس در خصوص تحولات منطقه ای با وی به گفتگو پرداخت.

وی ضمن تکرار وعده های عملی نشده قبلی خود باز هم گفت: آمریکا حاضر است برای حل مساله کشمیر نقش آفرینی کرده و این مشکل تاریخی را برای همیشه حل کند.

ترامپ مدعی شد: هیچ گاه روابط پاکستان و آمریکا به این خوبی نبوده که اینک و در سایه تلاش دولت های دو کشور دیده می شود.

رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: ما مساله کشمیر را زیر نظر داریم و گفتگوهایی نیز در حال انجام است مطمئنا به زودی راه حلی برای این بحران خواهیم یافت.

وی گفت: عمران خان دوست نزدیک من است و از اینکه مجددا با او ملاقات می کنم بسیار خوشحال هستم این ملاقات برای مردم دو کشور خوب خواهد بود.

عمران خان نیز تاکید کرد: پاکستان همچنان برای صلح در افغانستان نقش آفرینی می کند و امیدوار است هر چه سریع تر طرفین مناقشه به توافقی جامع دست پیدا کنند.

وی گفت: البته این مساله داخلی افغانستان است و تلاش ما صرفا جنبه خیرخواهی برای همسایه شمالی مان را دارد.

نخست وزیر پاکستان اضافه کرد: بزرگترین چالش خارجی کشور ما هند است که امیدواریم آمریکا بتواند نقش مثبتی در خصوص آن ایفا کرده و مشکلات را کمتر کند.

این سومین ملاقات عمران خان و ترامپ است و عملا سومین باری است که ترامپ قول همکاری برای حل مساله کشمیر را می دهد ولی هیچ اقدامی انجام نمی دهد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha