قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جاسوس بازی ادامه دارد؛

معضل بزرگ باشگاه استقلال پابرجاست/ مفهوم «محرمانه» از بین رفته است

مشکل بزرگی که در استقلال وجود داشت و همچنان پابرجاست، سر در آوردن اخبار و اسناد محرمانه این باشگاه در برخی رسانه ها بود.

معضل بزرگ باشگاه استقلال پابرجاست/ مفهوم «محرمانه» از بین رفته است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، لو رفتن اخبار و اسناد محرمانه باشگاه استقلال مطلب تازه ای نیست و مدتهاست بسیاری از اسناد این باشگاه به شکلی ناباورانه سر از رسانه ها در می آورد. حتی یکی از مسئولین این باشگاه با استفاده از لفظ «خبر فروش» به حضور حداقل یک نامحرم در این باشگاه اشاره کرد.

چندی پیش هم مدیران رده بالای باشگاه تاکید بر لزوم شناسایی جاسوس و متنبه کردن او داشتند که این بحث مسکوت ماند.

آخرین لطمه بزرگی که باشگاه استقلال از جاسوس یا جاسوس ها خورد، جدایی استراماچونی از این تیم بود. یکی از مهم ترین عواملی که منجر به جدایی سرمربی پیشین آبیها از این باشگاه شد، لو رفتن اسناد محرمانه مربوط به او در رسانه ها بود.

گویا جاسوس استقلال نه شناسایی و متنبه شده و نه ترک عادت کرده است. این شخص یا جریان در آخرین اقدام خود یکبار دیگر اسناد و ایمیل محرمانه این باشگاه در خصوص شکایت استراماچونی را در اختیار رسانه ها قرار داد تا مشکل جدیدی بر مشکلات این باشگاه بیفزاید.

شاید بد نباشد مدیران استقلال به موازات حل مشکلات بزرگ این باشگاه از جمله معضلات مالی، سلب امتیاز میزبانی در آسیا و غیره، به شناسایی این جریان خبر فروش در باشگاه شان هم مبادرت ورزند چرا که دیگر چیزی به اسم محرمانه در این باشگاه مفهمومی ندارد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha