قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر میراث فرهنگی گلپایگان خبر داد

احداث هتل چهار ستاره و دو مجتمع گردشگری در گلپایگان

گلپایگان- مدیر میراث فرهنگی، صنایع درستی و گردشگری گلپایگان از احداث هتل چهار ستاره در شهر گلپایگان خبر داد و گفت: شرط رونق صنعت گردشگری و جذب گردشگران خارجی تأمین زیرساخت های لازم است.

احداث هتل چهار ستاره و دو مجتمع گردشگری در گلپایگان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مصطفی قانونی اظهار داشت: در شهرستان گلپایگان طی دو سال گذشته هشت اقامتگاه بوم گردی و دو دفتر خدمات گردشگری راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: موافقت نامه اصولیاحداث چهار خانه مسافر، یک هتل چهار ستاره و دو مجتمع گردشگری صادر و همچنین نخستین اقامتگاه بومگردی شهر گلشهر راه اندازی می شود.

روستای وانشان ظرفیت جشنواره گردو دارد

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلپایگان افزود: عملیات اجرای مجموعه استخر آبی و مرمت حمام تاریخی قلعه وداغ در شهر گلشهر با هدف گردشگری اجرا شده و در صورتی که شهرداری این شهر پروانه ساختمانی مجموعه استخر آبی را صادر کند سرمایه گذار برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی می شود.

وی تصریح کرد: روستای وانشان ظرفیت برگزاری جشنواره گردو را دارد که انتظار می رود شورا و دهیاری این روستا همکاری لازم را انجام دهند.

قانونی گفت: روستای هنده سکونت گاه قوم بختیاری است و شرط معرفی فرهنگ و آداب و رسوم این قوم برگزاری جشنواره است که همکاری شورا و دهیاری را می طلبد.

احداث ۵ خانه مسافر در گلپایگان

وی از احداث پنج خانه مسافر در شهر گلپایگان در قالب سفرهای ارزان خبر داد و گفت: شهرداری و دهیاری ها برای بازاریابی گردشگری در نمایشگاه بین المللی گردشگری غرفه ایجاد کنند.

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلپایگان تأکید کرد: شرط توسعه و رونق صنعت گردشگری و جذب گردشگران خارجی تأمین زیرساخت های لازم است.

وی با اشاره به اینکه میراث فرهنگی استان موافقت اصولی احداث هتل چهار ستاره در گلپایگان را صادر کرد، گفت: عملیات اجرای هتل چهار ستاره گلپایگان از سوی سرمایه گذار در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع و با ظرفیت پذیرش یکصد نفر در دهه مبارک فجر کلنگ زنی می شود.

 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha