قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هافبک مجارستانی سپاهان: در ایران احساس امنیت می کنم/ می خواهیم در ورزشگاه خودمان بازی کنیم

هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: در حوزه فوتبال من احساس خوبی دارم و جو فوتبالی در اینجا را دوست دارم؛ اما در مورد زندگی مسائل قدری برای من متقاوت است چرا که من کاملا از یک محیط فرهنگی دیگر به اینجا آمده ام، اما خود را با این موضوع نیز تطبیق داده ام.

هافبک مجارستانی سپاهان: در ایران احساس امنیت می کنم/ می خواهیم در ورزشگاه خودمان بازی کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ولادمیر کومان امروز در اصفهان با اشاره به حاشیه سازی اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره عدم اعطای میزبانی ایران در مسابقات جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: در حال حاضر من در ایران احساس امنیت می کنم؛ صادقانه باید بگویم در مدت یک و نیم فصل حضورم در ایران شاهد اتفاقات متعدد بودم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: در حوزه فوتبال من احساس خوبی دارم و جو فوتبالی در اینجا را دوست دارم؛ اما در مورد زندگی مسائل قدری برای من متقاوت است چرا که من کاملا از یک محیط فرهنگی دیگر به اینجا آمده ام، اما خود را با این موضوع نیز تطبیق داده ام.

وی درباره جو حاکم در فضای فوتبالی ایران تصریح کرد: چیزی که باید بگویم این است که جو حاکم بر فوتبال ایران عالی است و بازی ها سخت و با رقابت همراه است؛ تماشاگران ایرانی عالی هستند و بیشتر مردم ایران با من دوست هستند.

کومان درباره تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر عدم میزبانی تیم های ایرانی گفت: ما می خواهیم در ورزشگاه خود بازی کنیم، اما ببینید که آن ها چه تصمیمی برای ما گرفته اند؛ ما آماده سازی خوبی داشته ایم و آماده ایم تا برای هدفمان بجنگیم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در پایان گفت: ما در 3 جام حضور داریم و من امیدوارم ما بتوانیم در هر سه رقابت حضور داشته باشیم.

انتهای پیام/63086/ج20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha