قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هیأتی ها ۱۰ هزار جفت کفش برای بچه های سیستان تهیه کردند

عضو هیأت بهشت امام رضا(ع) گفت: این هیأت خیریه ای دارد که با کمک مردم و دیگر هیأتی ها، ۱۰ هزار جفت کفش برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان تهیه کرده است.

هیأتی ها ۱۰ هزار جفت کفش برای بچه های سیستان تهیه کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدجواد دربندی عضو هیأت بهشت امام رضا (ع) و مسئول پویش کمک به سیل زدگان در گفت وگو با با اشاره به برنامه های این هیأت در امور خیر گفت: این هیأت خیریه ای دارد که تاکنون ۱۵۰ بچه بی سرپرست و معلول و ۱۲۰ سالمند را تحت پوشش خود قرار داده است.

تهیه ۱۹ هزار شیرخشک برای نیازمندان

وی با اشاره به پویش هایی که این خیریه برای انجام امور خیر به ویژه در هیأت ها انجام داده است، تصریح کرد: در گام اول این خیریه، پویش تهیه شیر خشک برای نیازمندان را اجرایی کرد که با کمک های مردم ۱۹ هزار شیر خشک جمع آوری شد.

دربندی تصریح کرد: آغاز جمع آوری پول برای تهیه شیرخشک از هیأت ریحانةالحسین(س) و جلسه سیدمجید بنی فاطمه انجام و در این مراسم اولین کمک ها جمع آوری شد.

 

تهیه  ۱۰ هزار جفت کفش برای بچه های سیستان

عضو هیأت بهشت امام رضا (ع) گفت: باتوجه به وقوع سیل اخیر و مشکلات فراوان مردم این منطقه، پویش تهیه کفش را اجرایی کردیم که الحمدلله با کمک مردم و هیأتی ها ۱۰ هزار جفت کفش به ارزش ریالی حدود ۸۰۰ میلیون تومان خریداری شده است و هم چنین مخزن آب برای تأمین آب آشامیدنی ۱۵۰ روستا منطقه نیز به ارزش یک میلیارد تومان تهیه خواهد شد که مردم همچنان می توانند کمک های خود را از طریق کد دستوری #۵*۷۸۰* به این خیریه واریز کنند.

 

وی افزود: پویش سوم این هیأت، باهدف کمک به بیماران سرطانی ایجاد شده است که مردم برای شرکت می توانند کمک های نقدی خود را از طریق کددستوری #۵۲۳*۷۸۰* واریز کنند.

براساس این گزارش، این کمک ها روز جمعه ۴ بهمن ماه به سیستان و بلوچستان ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha