قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ژورنال بین المللی «پیمایش ماهواره ای» در چین راه اندازی شد

به تازگی توسط آکادمی علوم چین و «Springer Nature»، انتشار علمی جدیدی در زمینه ارائه تحقیقات علمی پیمایش ماهواره ای آغاز شده است.

ژورنال بین المللی «پیمایش ماهواره ای» در چین راه اندازی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از شینهوا، به تازگی توسط آکادمی علوم چین و «Springer Nature»، انتشار علمی جدید در زمینه ارائه تحقیقات علمی در زمینه پیمایش ماهواره ای آغاز شده است.

به گفته اسپانسر مشترک موسسه تحقیقات اطلاعات هوافضا از CAS، ژورنال آکادمیک مورد بررسی قرار گرفته «ناوبری ماهواره ای» به صورت آنلاین نیز در دسترس است.

این ژورنال قصد دارد نتایج جدید یا پیشرفت در مورد تکنیک های نظری و کاربردهای پیمایش ماهواره ای را گزارش کند.

این مقالات، بررسی ها و تفسیرهای اصلی را منتشر می کند که بر روی مطالعاتی از جمله سیگنال های پیمایش ماهواره ای، روش های ضد جاسوسی و زمان و هماهنگی سیستم های مرجع و همچنین برنامه های هوشمند تمرکز می یابد.

یانگ یوانکسی، معاون طراح اصلی سیستم ناوبری ماهواره ای BeiDou در چین (BDS) و محقق آکادمی علوم چین، سردبیر این مجله است؛ هیئت تحریریه نیز بیش از ۴۰ کارشناس از کشورهایی از جمله چین، آلمان، انگلیس، ایالات متحده و روسیه جذب کرده است.

یک مقاله در شماره اول، عملکرد اصلی و پیشرفت های آینده BDS توسط یانگ و تیم تحقیقاتی وی را نشان می دهد.

همچنین در شماره آغازین مقاله ای در مورد فناوری های سنسور برای برنامه های ناوبری نوشته شده توسط دانشمند کانادایی منتشر شده است.

این مقالات در وب سایت ژورنال«https://satellite-navigation.springeropen.com» موجود است.

سامانه ماهواره ای ناوبری بیدو (قطب نما) پروژه ای بوسیله چین برای توسعه سامانه ناوبری ماهواره ای مستقل است؛ سیستم ناوبری ماهواره ای بیدو  رقیبی برای سیستم آمریکایی جی پی اس است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha