قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزار جشن احسان و نیکوکاری در ایام دهه فجر/ ظرفیت عظیم دهه فجر برای یاری رسانی به محرومان

مدیرکل کمیته امداد اردبیل گفت: جشن احسان و نیکوکاری در ایام دهه فجر امسال برگزار می شود و ایام دهه فجر ظرفیت عظیمی برای ساری رسانی و ارائه خدمات به محرومان است.

برگزار جشن احسان و نیکوکاری در ایام دهه فجر/ ظرفیت عظیم دهه فجر برای یاری رسانی به محرومان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) اردبیل، حسین دشتی در جلسه کارگروه همیاری و خدمت رسان ستاد دهه مبارک فجر با اشاره به برگزاری جشن احسان و نیکوکاری در این دهه فجر اظهار کرد: باید از ظرفیت عظیم دهه مبارک فجر برای یاری رسانی و ارائه خدمات حمایتی مختلف به اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه بهره ببریم.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های همیار و خدمات رسان در طول سال خدمات مناسبی را به محرومان و مستضعفان جامعه ارائه می کنند، افزود: کارگروه همیاری و خدمات رسان درصدد است تا برنامه های گسترده تری را به منظور رفع نیازهای ضروری مددجویان و اقشار آسیب پذیر جامعه به انجام رساند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه کمیته امداد استان اردبیل به عنوان دبیر کارگروه همیاری و خدمت رسان دهه مبارک فجر تلاش دارد با همکاری سایر دستگاه ها خدمات قابل توجهی را در ایام پیروزی انقلاب اسلامی به نیازمندان ارائه کند، بیان کرد: ضمن تجدید میثاق با امام خمینی(ره) و آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، تلاش داریم با وحدت و همبستگی دستگاه های خدمات رسان استان اردبیل گام های موثری را برای فقرزدایی و حمایت از نیازمندان برداریم.

وی افزود: بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع)، سازمان تأمین اجتماعی، سازمان بهزیستی، انجمن حمایت از بیماران کلیوی، بنیاد مسکن، اداره کل امور بیمه روستایی، امور عشایر سازمان آموزش و پرورش، موسسات خیریه، مراکز نیکوکاری و دیگر دستگاه های حمایتی و خدمات رسان استان اردبیل از اعضای اصلی کمیته همیاری و خدمت رسان دهه مبارک فجر هستند.

دشتی با بیان اینکه یکی از مهم ترین اهداف کارگروه همیاری و خدمت رسان دهه مبارک فجر آشنایی هر چه بیشتر مردم با فعالیت های دستگاه های خدمت رسان استان اردبیل است، گفت: سازمان ها و ادارات خدمات رسان استان اردبیل در چهار دهه پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات ارزنده ای را برای تحقق عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی به انجام داده اند که تلاش داریم این فعالیت ها را به اطلاع مردم برسانیم.

انتهای پیام/3463/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha