قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کمک یک میلیارد تومانی به مددجویان کمیته امداد ساری

رئیس کمیته امداد منطقه یک ساری گفت: در ۹ ماهه سال جاری یک میلیارد و ۱۱۴ میلیون تومان توسط نیکوکاران و حامیان به ایتام و محسنین کمک شده است.

کمک یک میلیارد تومانی به مددجویان کمیته امداد ساری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مرتضی ناعی در شهرستان ساری، با بیان اهمیت توجه و رسیدگی به ایتام و فرزندان محسنین، اظهار کرد: یکی از خدمات ماندگار و اثرگذار این نهاد اکرام ایتام است که با کمک و مشارکت حامیان و نیکوکاران اجرا می شود.

وی افزود: در این عمل خداپسندانه، حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، به 237 فرزندان ایتام و 613 نفر از فرزندان محسنین کمک کردند.  

رئیس کمیته امداد منطقه یک ساری گفت: هدف از این طرح حمایت از کودکان یتیم و طرح محسنین جهت تأمین نیاز های آنان در زمینه های معیشتی، تحصیلی، درمان است.

این مسؤول یادآور شد: در حال حاضر 2هزار و. 500 حامی نیکوکار از فرزندان معنوی خود حمایت می کنند، حامیان نیک اندیش در مجموع حمایت از 850 فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین را بر عهده دارند.

ناعی بیان کرد: خیران و حامیان می توانند با حضور در کمیته امداد منطقه یک ساری یا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir در این طرح معنوی ثبت نام و کمک های خود را مستقیم به حساب فرزندان معنوی واریز کنند.

 انتهای پیام/۸۶۰۴۸/ع

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha