قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد؛

راه اندازی صندوق های کارآفرینی روستایی در دستور کار بسیج سازندگی

اراک- مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: راه اندازی صندوق های کارآفرینی در روستاهای استان مرکزی در دستور کار بسیج سازندگی قرار دارد.

راه اندازی صندوق های کارآفرینی روستایی در دستور کار بسیج سازندگی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امید محترمی عصر سه شنبه در جلسه ستاد توسعه شهرستان خنداب در اراک، اظهار داشت: بسیج سازندگی فعالیت های خوبی در سطح روستاها و در قالب گروه های جهادی انجام داده است.

وی ادامه داد: صندوق های کارآفرینی در راستای تجمیع سرمایه های خرد در روستاها شکل می گیرد و در مشارکت اجتماعی، فرهنگی هرچه بیشتر روستاییان مؤثر است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: بسیج سازندگی استان به شکل تسهیل گر در روستاهای شهرستان خنداب حضور دارد و برای ایجاد کسب و کارهای کوچک در روستاها اقدام می کند به طوری که در این زمینه برای آن ها صندوق های خرد خانگی و محلی تأسیس می شود.

محترمی گفت: شهرستان خنداب با توجه به خاک و آب غنی از پتانسیل های مهمی برخوردار است. تاکنون ۳۵ صندوق کار آفرینی برای جامعه هدف ۱۲۰۰ نفری در روستاهای استان ایجاد شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی افزود: اشتغال حاصل از این صندوق های روستایی به صورت اشتغال خانگی و معیشتی است که به درآمدزایی بیشتر خانوار کمک می کند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha