قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۳۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زخمی شدن 1 نفر در سرقت مسلحانه از طلافروشی قلعه رئیسی/سارقان متواری شدند

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقان مسلح به کلاشینکف یک واحد طلافروشی را در قلعه رئیسی مورد دستبرد قرار دادند.

زخمی شدن 1 نفر در سرقت مسلحانه از طلافروشی قلعه رئیسی/سارقان متواری شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کهگیلویه، عصر امروز سارقان مسلح به یک واحد طلافروشی در قلعه رئیسی مرکز بخش چاروسا دستبرد زدند.

جانشین انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص اظهار داشت: طلا فروشی در شهر قلعه رییسی عصر امروز  مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.

کیقباد مصطفایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: این سرقت حدود ساعت ۶ عصر امروز یکم بهمن ماه از یک طلافروشی در شهر قلعه رییسی  شهرستان کهگیلویه انجام شده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد : در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سرقت مسلحانه از طلا فروشی، سریعا ماموران به همراه کارگاهان ویژه کشف جرم به محل حادثه اعزام و به بررسی کم و کیف موضوع پرداختند.

وی افزود: در این سرقت مسلحانه دو نفر سارق پس از مجروح کردن صاحب طلافروشی با اسلحه کلاشینکف به وسیله یکدستگاه موتورسیکلت از محل متواری شدند.

مصطفایی در ادامه گفت: در این حادثه صاحب طلافروشی زخمی و سریعا به نزدیکترین مرکز پزشکی اعزام شد.

این مقام انتظامی گفت: پلیس  شهرستان کهگیلویه و کاراگاهان پلیس آگاهی استان تلاش و تحقیقات گسترده را برای دستگیری آنها را آغاز کرده است.

وی در پایان تصریح کرد: دستورات ویژه با هماهنگی دستگاه قضایی ، جهت تعقیب و دستگیری مجرمین، صادر شده است.

انتهای پیام/82016

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha