قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۲۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سفارش آنلاین اسباب کشی به آسانی چند کلیک با اپلیکیشن نوبار

همیشه وقتی اسم اسباب کشی آورده می شود، ترس و استرسی بر تن ما می افتد که باعث می شود نتوانیم کارها را به درستی و سر موقع انجام دهیم.

سفارش آنلاین اسباب کشی به  آسانی چند کلیک با اپلیکیشن نوبار

بنابر اعلام نوبار، اسباب کشی یکی از بزرگ ترین و پراسترس ترین کارها برای همه افراد است. به همین خاطر همه برای کاهش فشارهای مربوط به آن به دنبال راه فراری هستند. شاید روزها و شب های خود را به دنبال پیدا کردن اتوبار و شرکت حمل ونقل سپری کنند و حتی کوچه به کوچه به دنبال آن بگردند. شاید اگر شما که اسباب کشی دارید زودتر با اسم نوبار آشنا شوید بتوانید برنامه ریزی این روز سخت را زودتر از موعد انجام دهید و فشار و استرس آن را کاهش دهید.

نوبار اولین اپلیکیشن تخصصی اسباب کشی

همان طور که گفتیم اسباب کشی کاری بسیار سخت و پراسترس است؛ اما اگر راهی برای آسان تر کردن آن باشد چرا نباید از آن استقبال کنید. تصور کنید در خانه خود نشستید، در محل کار پشت میز کار خود هستید و یا در ماشین کنار خیابان پارک کردید و به فکر کرایه اتوبار هستید.

برای این کار مطمئناً به ابزاری آنلاین نیاز پیدا خواهید کرد تا بتوانید کارهای خود را با برنامه و منظم تنها با چند کلیک انجام دهید.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و مسیر حرکتی تمام کسب وکارها به سوی آنلاین شدن، حوزه حمل بار نیز خود را همگام با تکنولوژی کرده است. در واقع این مسیری که تمام کسب وکارهای آنلاین در پیش گرفته اند برای این است که مردم را از صرف هزینه و وقت بسیار برای انجام کارهای خود رها کنند و با در اختیار داشتن ابزارهای آنلاین در کسری از ثانیه خدمات و محصول خود را دریافت کنند. در حوزه حمل بار و کرایه اتوبار، نوبار همین کار را برای مردم کرده است.

نوبار، اولین اپلیکیشن تخصصی درخواست اسباب کشی در تهران است که کار و هدف اصلی آن کمک به کاهش استرس و سختی اسباب کشی برای کاربران است. انجام اسباب کشی با اپلیکیشن نوبار تنها با چند کلیک انجام می شود و کسی که اسباب کشی دارد چه چیزی از این بهتر را می خواهد تا با خیال راحت به خانه جدید خود برود.

اسباب کشی منزل در تهران با نوبار از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت آن با چند کلیک انجام می شود و کاربر در هنگام استفاده به راحتی مبدأ و مقصد، نوع ماشین درخواستی از قبیل کامیون، نیسان و ماشین بار، تعداد کارگر حمل بار، کارگر بسته بندی و حتی کارگر فنی برای انجام کارهای فنی و باز و بسته کردن وسایل برقی در مبدأ و مقصد را انتخاب می کند و با خیال راحت منتظر روز موعود می نشیند.

خدمات نوبار

کاری که قبل از شروع اسباب کشی باید انجام دهید پیدا کردن اتوبار و رزرو آن است. خدمات اتوبار نوبار فراتر از کرایه اتوبار است.

برای اسباب کشی مطمئناً به کارهای مربوط به بسته بندی وسایل نیاز پیدا خواهید کرد. می توانید خدمات مربوط به بسته بندی اثاثیه منزل با نوبار را از قبیل کارگر بسته بندی اثاثیه و یا حتی سفارش وسایل مورد نیاز برای بسته بندی وسایل مانند جعبه، چسب پهن و پلاستیک حباب دار درخواست کنید و یا کار بسته بندی را خودتان انجام دهید.

دیگر خدمت کارآمد نوبار برای شما کارگر فنی است. بسیاری از ما هنگام باز و بسته کردن وسایل برقی مانند تلویزیون و لوسترها با مشکل روبه رو هستیم و نحوه باز و بسته کردن آن ها را بلد نیستیم. کارگر فنی را می توانید از طریق اپلیکیشن و وب سایت نوبار درخواست کنید و نگران باز و بسته کردن وسایل برقی خود نباشید.

یکی از دغدغه های نوبار عدم وجود قیمت دهی شفاف و ثابت هنگام ثبت سفارش اسباب کشی در بازار بود. نوبار این دغدغه را برطرف کرده است. با ثبت سفارش در نوبار و ثبت درخواست های خود در اپلیکیشن، در پایان کار فاکتوری را مشاهده می کنید که قیمت نهایی حمل بار است و این قیمت تا پایان کار تغییر نخواهد کرد و ثابت خواهد ماند.

باوجود اپلیکیشن نوبار به راحتی می توانید بار خود را از مبدأ تا مقصد رصد کنید و نگران گم شدن وسایل خود نباشید. اپلیکیشن نوبار کار حمل بار را آسان کرده است و به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می توانید خدمات نوبار را در زمینهٔ حمل بار و بسته بندی سفارش دهید و نگران اسباب کشی خود نباشید.

آیا داشتن ابزاری برای اسباب کشی راحت و آسان جذاب نیست؟ آیا دوست ندارید به اندازه چند کلیک کردن انجام اسباب کشی خود را رزرو کنید و با خیال راحت به بقیه کارهای مربوط به جابه جایی خود برسید؟ اگر از این مدل اسباب کشی استقبال می کنید، اپلیکیشن نوبار را نصب کنید و در کم ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه سفارش اسباب کشی خود را ثبت کنید.

با ثبت سفارش خود با خیال راحت در خانه بنشینید و به فکر برنامه ریزی برای گرفتن مهمانی خانه جدید باشید و کارهای مربوط به آن را آغاز کنید.

www.nobaar.com

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha