قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۲۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر ارتباطات: یک پروژه علمی بزرگ به یاد عزیزان «پرواز بی بازگشت» رقم می خورد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود از انجام یک پروژه علمی بزرگ به یاد جانباختگان نخبه هواپیمای اوکراینی خبر داد.

وزیر ارتباطات: یک پروژه علمی بزرگ به یاد عزیزان «پرواز بی بازگشت» رقم می خورد
محمدجواد آذری جهرمی روز سه شنبه با اشاره به دیدار خود با خانواده «محمد صالحه» از شهدای حادثه هواپیمای اوکراینی به نمایندگی از دولت نوشت: «پدر و مادرش کوهی از استقامت بودند، مادرش می گفت: «داغ محمد برایم بسیار سنگین بود، اما خبر شهادت سردار، برایم جانکاه تر بود.
پدرش هم می گفت: «پسرم قبل از نخبه بودن، بااخلاق بود، به داد و مشکلات برادران و خانواده اش می رسید، همه دوستش داشتند، مسئولین هم باید به داد مردم برسند، تا کسی جرات نگاه چپ کردن به کشور ما را نداشته باشد».
با نظر مساعد رئیس جمهور، امروز عصر با وزیر علوم و روسای دانشگاه شریف، تهران و امیرکبیر جلسه مهمی داریم، تا با یاری همه نخبگان این دانشگاه ها و به یاد و نام همه عزیزان «پرواز بی بازگشت» یک کار بزرگ را در مسیر پیشرفت علمی ایران آغاز کنیم. بسم الله الرحمن الرحیم.»

یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال با شماره پرواز ۷۵۲ با ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه پرواز که در ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه صبح چهارشنبه ۱۸ دی ماه از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد کی یف پرواز خود را آغاز کرد پس از ۶ دقیقه پس از قطع ارتباط با بخش کنترل ترافیک در ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه صبح در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد و همه سرنشینان آن جان باختند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha