قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۲۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در دی ماه صورت گرفت؛

نجات ۶۳ نفر از شهروندان توسط آتشنشانان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از انجام ۱۰۳ مورد عملیات اطفاء حریق و ۱۰۱ مورد عملیات امداد و نجات به دلیل بی احتیاطی و عدم رعایت مسائل ایمنی در شهر کرمان طی یک ماه گذشته خبر داد.

نجات ۶۳ نفر از شهروندان توسط آتشنشانان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رضا میرزایی ، در تشریح این خبر گفت: در دی ماه در مجموع ۱۰۳ مورد حریق در شهر کرمان اتفاق افتاده است که از این تعداد  ۳۱ مورد مربوط به مواد پسماند و بازیافتی، ۱۷ مورد مربوط به وسایل نقلیه، ۲۵ مورد مربوط به منازل مسکونی، ۸ مورد مربوط به مراکز تجاری، ۲ مورد مراکز دولتی، ۱۹ مورد مربوط به جنگل و درختان و یک مورد مرکز صنعتی بوده است.

وی به انجام ۱۰۱ مورد عملیات امداد و نجات در مدت زمان یاد شده اشاره کرد و افزود: از این تعداد  ۱۶ مورد زنده گیری حیوانات خطرناک و آزار دهنده،   ۴ مورد زنده گیری مارهای سمی و غیر سمی، ۴۵ مورد چیدن حلقه و قفل، ۱۶ مورد امداد اسانسور، ۵ مورد امداد تصادفات خودرویی، یک مورد نجات سقوط در چاه، ۳ مورد امداد نجات از کوه و بلندی و مابقی آنها مربوط به سایر موارد بوده است.

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان اظهار کرد: در  مجموع این عملیات ها ۶۳ نفر از شهروندان نجات یافتند و متاسفانه ۲۸ نفر مجروح شده اند.

وی خاطرنشان کرد: در این مدت تعداد سه هزار و ۶۷۰ نفر از شهروندان و دانش آموزان آموزش های پیشگیری و آتش نشانی را توسط کارشناسان این سازمان فرا گرفتند و همچنین ۱۰۲ مورد مشاوره ایمنی و ۳۳ مورد بازدید ایمنی بنا به درخواست شهروندان در مدت زمان یاد شده  ارائه شده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha