قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۲۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تراکنش های زیر ۱۰۰ هزار تومان رمز دوم پویا نیاز ندارد

بانک مرکزی در اطلاعیه ای تاکید کرد بانک ها می توانند امکان انجام تراکنش با رمز دوم ایستا تا مجموع یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت برای هر کارت بانکی را مشروط به پذیرش مخاطرات آن از سوی مشتری فراهم کنند.

تراکنش های زیر ۱۰۰ هزار تومان رمز دوم پویا نیاز ندارد

: بانک مرکزی در اطلاعیه ای تاکید کرد بانک ها می توانند امکان انجام تراکنش با رمز دوم ایستا تا مجموع یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت برای هر کارت بانکی را مشروط به پذیرش مخاطرات آن از سوی مشتری فراهم کنند.

به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، اطلاعیه شماره ۱۰ روابط عمومی بانک مرکزی در مورد «رمز دوم پویا» منتشر شد.

در این اطلاعیه با اشاره به آغاز مرحله حذف رمز دوم ایستا آمده است:

۱- نظر به درخواست کسب و کارها، ذینفعان حوزه خرید بدون حضور کارت و همچنین درخواست اپراتور ها جهت خرید از طریق کد های دستوری USSD، بانک ها می توانند تراکنش های فوق تا سقف یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت را از الزام استفاده از رمز دوم پویا معاف کنند.

بر این اساس بانک ها می توانند امکان انجام تراکنش با رمز دوم ایستا تا مجموع یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت برای هر کارت بانکی را مشروط به پذیرش مخاطرات آن از سوی مشتری فراهم کنند.

۲- از هفته دوم بهمن ماه، ارائه خدمات پرداخت غیرحضوری با رمز دوم ایستا طی چند روز در بانک های مختلف متوقف می شود.

۳- هموطنان گرامی در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام در خصوص فعال سازی یا استفاده از رمز های پویای کارت های بانکی با شماره تلفن های مرکز ارتباط با مشتریان بانک خود تماس حاصل فرمایند.

مرکز تماس کاشف با شماره ٩١٠٠٩٩٦٠ به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به سوالات و دریافت پیشنهادات و انتقادات هم میهنان در خصوص نحوه خدمت رسانی بانک ها و موسسات اعتباری است.

۴- مجددا یادآوری می شود دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک امکان پذیر است.

مشتریان محترم بانکی که تاییدیه شماره تلفن همراه خود را به بانک خود اعلام کرده اند با فشردن دکمه دریافت رمز دوم پویا در درگاه های پرداخت، رمز خود را از طریق پیامک دریافت می کنند.

۵- همچنین تاکید می شود آن دسته از هموطنانی که تاکنون نسبت به فعال سازی رمز دوم پویا اقدام نکرده اند، در اسرع وقت نسبت به انجام این کار اقدام کنند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha