قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۲۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مقاومت دست از خون خواهی سردار مقاومت بر نخواهد داشت

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قشم گفت: جریان های مقاومت در منطقه و جهان دست از خون خواهی سردار مقاومت بر نخواهند داشت.

مقاومت دست از خون خواهی سردار مقاومت بر نخواهد داشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام امید درویشی صبح امروز در بندرعباس اظهار کرد: ضربه مهلک موشکی جمهوری اسلامی ایران به پایگاه مهم و راهبردی عین الاسد در عراق نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در ایستادگی بر مواضع خود در حفظ اقتدار و عزت خویش هرگز مسامحه ای نخواهد کرد.

وی با بیان این که ترور حاج قاسم سلیمانی و شهادت این سردار بزرگ مقاومت، لکه ننگ دیگری بر دامان آلوده آمریکایی ها در دشمنی با ملت ایران است، خاطرنشان کرد: خون پاک این شهید سبب تقویت روحیه ایمان و اتحاد در جامعه اسلامی شده است و تاوان این جنایت را آمریکایی ها تا سال ها خواهند داد.

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه قشم اضافه کرد: پرونده روشن حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با جریان های تروریستی و تکفیری که دست پرورده آمریکا بودند، برای همگان در جهان روشن است و آمریکایی ها شخصیتی را ترور کردند که مظهر مقاومت و اقتدار و ایستادگی ملت ایران بود و چنین اقدام فجیعی قابل فراموشی نیست.

حجت الاسلام درویشی ادامه داد: جریان های مقاومت در منطقه  و جهان دست از خون خواهی این سردار دلاور عرصه مقاومت بر نخواهد داشت و خون مطهر آن شهید، چنان عظمت و اقتداری به این جریان ها در سراسر منطقه و جهان بخشیده است که اضمحلال آمریکای جنایت کار خصوصا عامل اصلی این ترور وحشیانه، یعنی ترامپ مزدور حداقل تاوانی است که آنان باید بپردازند.

وی با اشاره به نکته کلیدی فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت قوی شدن ملت ایران در برابر دشمنان، خاطرنشان کرد: قوی شدن از منظر ایشان در زوایا و ابعاد مختلف وجودی یک ملت است و هر کدام از ما مخاطب این نکته مهم ایشان هستیم که در هر جایگاه و مسؤولیتی که قرار داریم، برای رفع وابستگی این کشور و اثبات ظرفیت های ملی مان در ابعاد مختلف گام برداریم و اجازه ندهیم که دشمنان از ضعف ما سوء استفاده کنند.

انتهای پیام/3264

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha