قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۲۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیش بینی بارش برف و باران درکهگیلویه و بویراحمد

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای پایان هفته کهگیلویه و بویراحمد بارش برف و باران، مه و کولاک پیش بینی می شود.

پیش بینی بارش برف و باران درکهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،   از یاسوج، ولی بهرمند استان با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه دوم بهمن به استان گفت: این سامانه بارشی برای روزهای چهارشنبه و صبح پنجشنبه دوم و سوم بهمن در سراسر استان فعال است.

  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد افزود: بارش برف،باران، کولاک، مه شدید،محدودیت دید و کاهش محسوس دما طی این مدت پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه بارش برف و کولاک برای مناطق مستعد و کوهستانی و بارش باران برای مناطق گرمسیری طی این مدت پیش بینی می شود گفت: لغزندگی سطح جاده ها، یخبندان، کاهش دید، اختلال در تردد جاده ای به ویژه در محورهای کوهستانی و برف گیر به سبب بارش برف و وزش باد، کولاک، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیلها طی این مدت قابل پیش بینی است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان به عموم مردم توصیه کرد: برای جلوگیری از هرگونه حادثه از تردد و سفرهای غیرضروری خودداری شود و رانندگانی که قصد تردد از محورهای برف گیر و کوهستانی استان را دارند ضمن به همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی از جمله زنجیر چرخ با سرعت مطمئنه و رعایت احتیاط رانندگی کنند.

انتهای پیام/82009

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha