قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۲۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آسیب های اجتماعی همه بخش های جامعه را تهدید می کند/ ضرورت جمع آوری متکدیان و کودکان خیابانی

سرپرست فرمانداری اردبیل گفت: شیوع آسیب های اجتماعی همه بخش های جامعه را تهدید می کند و این گونه نیست که بخشی از جامعه درگیر و گروهی دیگر مصون بمانند.

آسیب های اجتماعی همه بخش های جامعه را تهدید می کند/ ضرورت جمع آوری متکدیان و کودکان خیابانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری اردبیل، مسعود امامی یگانه اظهار کرد: شیوع  آسیب های اجتماعی همه بخش های جامعه را تهدید می کند و این گونه نیست که بخشی از جامعه درگیر و گروهی دیگر مصون بمانند.

وی افزود: همه دستگاه های فرهنگی دولتی و سازمان های مردم نهاد و به خصوص رسانه های جمعی در خصوص بحث پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی باید اهتمام نمایند و از برنامه های اجرایی و فعالیت ها در این زمینه حمایت می کنیم.

سرپرست فرمانداری اردبیل با بیان اینکه تکدی گری چشم انداز بسیار زشتی برای مرکز استان به وجود آورده تاکید کرد: جمع آوری متکدیان و کودکان خیابانی باید در اولویت اقدامات دستگاه های متولی امر قرار داشته باشد.

وی افزود: دستگاه های متولی باید برنامه ریزی منسجم و هماهنگی برای این امر داشته باشند و از تجارب استان های موفق در این خصوص استفاده کنند.

امامی یگانه گفت: نهادهای حمایتی و متولیان کار و اشتغال  نیز برای تامین معیشت و ایجاد درآمد این گروه از جامعه که در برابر معضلات اجتماعی به شدت آسیب پذیر هستند، بیش از پیش اهتمام نمایند.

انتهای پیام/3463/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha