قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۱۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری مامور قلابی در مقابل کلانتری +عکس

رئیس بازرسی پلیس پیشگیری پایتخت، از دستگیری یک مامور قلابی در جلوی یکی از کلانتری های شرق تهران خبر داد.

دستگیری مامور قلابی در مقابل کلانتری +عکس

: سرهنگ بهزاد هادی پور، گفت: صبح روز گذشته ماموران گشت پیشگیری یکی از کلانتری های شرق تهران در زمان خروج از کلانتری مشاهده می کنند که ۲ نفر در جلوی کلانتری با هم درگیری لفظی داشته و دست به یقه شده اند که یکی از ماموران گشت برای بررسی موضوع وارد عمل شده و این ۲ مرد را از هم جدا می کند.

وی افزود: یکی از طرفین دعوا در خصوص درگیری اش با مرد جوان ادعا می کند که این مرد که از همکاران شما است به جلوی در خانه ام آمده و با نشان دادن یک حکم جلب عنوان کرده که به او پول پرداخت کنم تا بتواند رضایت شاکی را بگیرد و من را به کلانتری منتقل نکند.

رئیس بازرسی پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: ماموران در ادامه با بازرسی بدنی از طرف دیگر درگیری پرداختند که از جیب مرد جوان یک رشته دستبند، گاز اشک آور و آنتن بیسیم به دست آوردند که متهم همراه مرد جوان برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل شدند.

سرهنگ هادی پور اظهار داشت: ماموران در ادامه، شاکی اصلی پرونده مرد جوان را شناسایی کردند و به کلانتری دعوت کردند، شاکی مدعی بود از طریق یکی از دوستانم با این جوان که خود را مامور معرفی کرده بود آشنا شدم، وی مدعی بود می تواند طلبم را از مرد بدهکار بگیرد.

وی افزود: مامور قلابی در بازجویی ها اظهار کرد، این شیوه را از یکی از دوستانش آموزش دیده است و عنوان کرد که با این شیوه در نقش مامور قلابی شاکی پرونده به بخشی از پول خود می رسد و مرد بدهکار نیز فکر می کرد با پرداخت ۴۰ درصد از پول رضایت را می گیرد که من این پول را برای خودم بر می داشتم که فکر نمی کردم انقدر زود دستگیر شوم و در اجرای نقشه ام ناکام بمانم.

این مقام پلیسی در پایان گفت: شاکی و بدهکار پرونده مالی از این مامور قلابی شکایت کرده و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سرهنگ هادی پور در راستای این خبر به شهروندان توصیه کرد: در زمان مراجعه ماموران حتما کارت شناسایی و حکم ماموریت آنان را مورد بررسی قرار دهید تا در دام اخاذی و کلاهبرداران مامور نما گرفتار نشوید.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha