قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۱۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وجود «شپش» در سر دانش آموزان مدارس قروه تایید شد

کارشناس مشاوره سلامت،بهداشت آموزش و پرورش قروه گفت: به دلیل عدم رعایت بهداشت فردی، متاسفانه تعدادی از دانش اموزان شهری و روستایی این شهرستان به انگل شپش آلوده شده اند.

وجود «شپش» در سر دانش آموزان مدارس قروه تایید شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی رمضانی در قروه اظهار داشت: به دلیل کم توجهی والدین در برخی مدارس روستایی و حاشیه شهر قروه تعدادی از دانش آموزان به انگل شپش آلوده شده اند.

وی در مورد اقدامات پیشگیرانه با این انگل تصریح کرد: با همکاری شبکه بهداشت، انجمن اولیا و مربیان و بهورزهای روستایی کلاس های آموزشی و بهداشت در مدارس قروه برگزار شده است و موجب شده تنها تعداد انگشت شماری از دانش آموزان مبتلا به انگل شپش باشند.

رمضانی همچنین اذعان داشت: توزیع شامپوی پری مترین(ضد شپش )، غربالگری دانش آموزان آلوده، آموزش صحیح شانه کردن مو و ده ها نکات آموزشی و بهداشتی در زمینه مقابله با انگل شپش در مدارس قروه ارائه شده است.

کارشناس مشاوره سلامت و بهداشت آموزش و پرورش قروه گفت: طبق آخرین گزارشات در ماه های اخیر در مدارس دخترانه شهری ۲۱۹ نفر، مدارس پسرانه شهری ۷۴ نفر و در مدارس دخترانه روستایی ۱۹۰ نفر و در مدارس پسرانه روستایی ۴۳ دانش آموز به انگل شپش در قروه آلوده بودند.

به گفته کارشناس مشاوره سلامت و بهداشت آموزش و پرورش قروه آلوده بودن دانش آموزان به انگل شپش در تمام کشور وجود دارد و در قروه قابل کنترل بوده و موجب تعطیلی مدارس نشده است.

انتهای پیام۲۳۳۰/۸۶

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha