قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۱۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

باید مراقب نفوذی ها باشیم و دیپلماسی عزت را از سردار سلیمانی یاد بگیریم

استاد حوزه علمیه بهابادبا اشاره به اینکه سردار سلیمانی ثابت کرد هرگز دست از مقاومت و روحیه جهادی برنمی داریم، گفت: امروز باید مراقب نفوذی ها و وطن فروشان باشیم و دیپلماسی عزت را از سردار سلیمانی یاد بگیریم.

باید مراقب نفوذی ها باشیم و دیپلماسی عزت را از سردار سلیمانی یاد بگیریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیین بزرگداشت سردار دل ها قاسم سلیمانی و دانشجوی شهید سانحه هوایی تهران در روستای گرگین آباد بهاباد برگزار شد

  از بهاباد، آئین گرامی داشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و دانشجوی شهید امیرحسین قربانی بهابادی دوشنبه شب با حضور معاون فرماندار، امام جمعه، بخشدار بخش مرکزی، اعضاء شورای اسلامی شهر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، خانواده شهدا و اقشار مختلف مردم در حسینیه  سیدالشهدای روستای گرگین آباد برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی خدادادی در این آئین با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشجوی شهید سقوط هواپیمای اوکراینی اظهار داشت: این مجاهد شهید صفات اخلاقی و ویژگی های برجسته ای داشت که بر اساس روایات ائمه اطهار(ع) به عنوان یک مؤمن واقعی باید مورد شناخت قرار بگیرد.

این روحانی برجسته بابیان اینکه شهید سلیمانی نماد مبارزه با کفر و تکفیر و استکبار بود، گفت: آن شهید بزرگوار  هیچ گاه حرف و عملی را برای خود انجام نمی داد و در تمامی کارها همواره رضایت الهی را در نظر می گرفت و وعده کاری را می داد که می توانست انجام دهد.

خدادادی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی الگوی ارزشمند برای جوانان و قهرمانان و تمام اقشار جامعه و از یاران ارزشمند رهبر و انقلاب بود، گفت:  او مرد جهاد و مبارزه در جبهه های جنگ حق علیه باطل بود و بی شک شهادت پاداش مجاهدت او درراه اسلام است.

وی با اشاره به اینکه  سردار سلیمانی ثابت کرد هرگز دست از مقاومت و روحیه جهادی برنمی داریم افزود: امروز باید مراقب نفوذی ها و وطن فروشان باشیم و دیپلماسی عزت را از سردار سلیمانی یاد بگیریم.

استاد حوزه علمیه بهاباد یاد و خاطره شهید سقوط هواپیمای اوکراینی دانشجوی شهید امیرحسین قربانی بهابادی را گرامی داشت و خاطرنشان کرد: ایستادگی مردم و مسئولان بر اصول و ارزش های دینی و انقلابی و عمل به توصیه های مقام معظم رهبری موجب خنثی شدن تمام اهداف کفر جهانی و ایادی داخلی و خارجی آن ها می شود و باید روحیه انقلابی حفظ شود.

وی بابیان اینکه غم از دست دادن عزیزان در حادثه هواپیما بسیار سنگین بود ابراز کرد: دشمن از عزم و اراده ملت ایران هراس دارد، مردم از سقوط هواپیمای اوکراینی متأثر شدند اما اقامه نماز جمعه تهران به امامت مقام معظم رهبری شور و اشتیاق و وحدت و انسجام مردم را دوچندان کرد.

این کارشناس مذهبی بابیان اینکه امروز عنصر مقاومت معادلات منطقه را بر هم زده است، افزود: امروز ملت های محور مقاومت بیش ازپیش به یکدیگر نزدیک شده اند و در انتقام گرفتن هم اقداماتی خواهند کرد و تا اخراج سربازان و نظامیان آمریکا از منطقه فعالیت های جبهه مقاومت اسلامی همچنان ادامه خواهد داشت.

روستای گرگین آباد در دوران دفاع مقدس 5 شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده است .

انتهای پیام/3404

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha