قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۱۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس هیئت قایقرانی اردبیل:

ورزشکاران اردبیلی در لیگ برتر کانوپولوی کشور حاضر می شوند

اردبیل - رئیس هیئت قایقرانی استان اردبیل گفت: تمهیدات لازم برای حضور قایقرانان اردبیلی در مسابقات لیگ برتر کانوپولوی کشور طی بهمن ماه سال جاری فراهم شده است.

ورزشکاران اردبیلی در لیگ برتر کانوپولوی کشور حاضر می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مرتضی قاطع عصر دوشنبه در نشست با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل عنوان کرد: تیم منتخب استان اردبیل در رقابت های لیگ برتر کانوپولو کشور که از اواخر بهمن ماه سال جاری آغاز خواهد شد، حاضر می شود.

به گفته وی در حال حاضر ۱۰ بازیکن منتخب اردبیلی زیر نظر مربیان تمرینات خود را به صورت فشرده پیگیری می کنند تا خود را برای حضور در این سطح از مسابقات در حضور بهترین های کشور آماده کنند.

رئیس هیئت قایقرانی استان اردبیل ادامه داد: در سال گذشته تیم کانوپولوی استان اردبیل توانست به عنوان چهارمی لیگ برتر دست یابد و در سال جاری نیز در تلاش خواهیم بود تا علاوه بر کسب نتایج مناسب فصل گذشته جایگاه مطلوبی را در رقابت های پیش رو کسب نمائیم.

قاطع با بیان اینکه تمرینات تیم کانوپولوی اردبیل برای هماهنگی بیشتر بازیکنان در طول هفته سه جلسه برگزار می شود، افزود: امیدواریم با تداوم آمادگی و کیفیت فنی بازیکنان در حد نام و نشان ورزش استان ظاهر شده و موفق به افتخارآفرینی در لیگ برتر کانوپولوی کشور شویم.

وی با بیان اینکه در سالیان اخیر سعی شده تا قایقرانی استان اردبیل روند پیشرفت خود را در تمامی رشته ها حفظ کند، افزود: در سال جاری دو ورزشکار اردبیلی به نام های سالار محسن زاده و محسن شیخلووند به رقابت های کاپ آسیایی قایقرانی چین اعزام شده و موفق به کسب عنوان دومی رقابت ها نیز شدند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha