قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۱۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اجرای طرح بهسازی و احداث ۷ هزار متر شبکه ۲۰ کیلوولت در سرخه

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان سرخه گفت: طرح بهسازی و احداث هفت هزار متر شبکه ۲۰ کیلوولت در این شهرستان تا پایان امسال اجرا می شود.

اجرای طرح بهسازی و احداث ۷ هزار متر شبکه ۲۰ کیلوولت در سرخه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس ربیعی در سرخه اظهار کرد: به منظور تأمین برق متقاضیان جدید و پایداری شبکه، طرح احداث و بهینه سازی هفت هزار و ۵۲۶ متر شبکه فشار متوسط هوائی در شهرستان سرخه تا پایان امسال به انجام می رسد.

وی بیان کرد: احداث چهار هزار و ۶۷۶ متر شبکه ۲۰ کیلوولت هوائی در اتوبان سرخه- سمنان، خیابان محرم شرقی و روستای امام زاده عبدالله و همچنین توسعه دو هزار و ۲۲۶ متر شبکه فشار متوسط هوائی و نصب دو دستگاه ترانس با ظرفیت ۳۵۰ کیلوولت آمپر، از دیگر طرح های پیش بینی شده تا اتمام سال جاری به شمار می روند.

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان سرخه با اشاره به این که ۱۸ هزار و ۴۴۸ متر شبکه توزیع برق از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان توسعه یافته است، افزود: بهینه سازی هشت هزار و ۲۶۰ متر از این خطوط نیز، ازجمله اقدامات صورت گرفته امسال است.

ربیعی با بیان این که ۱۰ ایستگاه هوائی توزیع برق جدید با قدرت یک هزار و ۵۵۰ کیلوولت آمپر در راستای پروژه کاهش تلفات انرژی الکتریکی در شهرستان سرخه نصب شده است، اضافه کرد: احداث پنج هزار و ۸۲ متر کابل خودنگهدار، از دیگر فعالیت های انجام شده از فروردین ماه سال جاری تا زمان حاضر محسوب می شود.

وی یادآور شد: برای اجرایی کردن پروژه های عمرانی برق رسانی در نقاط مختلف شهرستان سرخه، از آغاز سال ۹۸ تاکنون، مبلغ ۳۶ میلیارد و ۷۶۶ میلیون ریال سرمایه گذاری صورت پذیرفته است.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha