قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۱۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پنالتی های تساوی بخش برای ۹۰ ارومیه و آلومینیوم اراک در جام آزادگان

استان ها آذربایجان غربیارومیه جدال خانگی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه مقابل آلومینیوم اراک امروز دوشنبه از هفته بیستم رقابت های لیگ دسته یک کشور در حالی که هفت کارت زرد در پی داشت، با کسب نتیجه…

پنالتی های تساوی بخش برای ۹۰ ارومیه و آلومینیوم اراک در جام آزادگان

این دیدار از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه در هوای سرد زمستانی و برفی با حضور بیش از ۲ هزار تماشاگر مشتاق در زمین چمن ورزشگاه تختی ارومیه برگزار شد.

پیام حیدری به همراه علیرضا ایلدروم، مهدی عالیقدر و امید جمشیدی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت و رحیم رحیمی مقدم ناظر فدراسیون در این مسابقه بود.

وحید بیاتلو سرمربی جوان تیم ۹۰ ارومیه در ابتدای این دیدار سیدرسول حسینی، امین عباسی، سیروس صادقیان، بهمن کامل، مهدی محمدی، وحید نعمتی، فرشاد اسدی، علیرضا قاسمی، سیدمحمد ابوترابی، آرمین مصطفوی و امید رضایی را به میدان فرستاد و در ادامه نیز وحید خشتان مهاجم تازه به خدمت گرفته خود را به جای مصطفوی وارد بازی کرد.

نخستین گل این دیدار و تیم ۹۰ ارومیه در دقیقه ۱۸ بازی از روی نقطه پنالتی توسط فرشاد اسدی درون دروازه میهمان شد.

گل تیم آلومینیوم نیز در دقیقه ۳۷ بازی از روی نقطه پنالتی وارد دروازه تیم ۹۰ ارومیه شد و کارت زرد این تیم را نیز سعید خردمند از داور دریافت کرد.

داور وسط این مسابقه در تصمیمی بحث برانگیز به وحید بیاتلو و محمدرضا مولایی سرمربی و مربی تیم ۹۰ ارومیه کارت زرد نشان داد و در ادامه نیز سیدرسول حسینی دروازه بان، فرشاد اسدی هافبک، امید رضایی مهاجم و امین عباسی مدافع این تیم با کارت زرد جریمه شدند.

حیدری داور وسط این دیدار  در دقیقه ۹۲ یک پنالتی به نفع ۹۰ ارومیه اعلام کرد ولی بعد از یک دقیقه از تصمیم خود صرف نظر کرد و این امر موجب اعتراض کادر فنی و هواداران قرار گرفت.

تیم فوتبال ۹۰ ارومیه تا پایان دیدارهای هفته نوزدهم با کسب ۱۰ پیروزی، ۶ تساوی، چهار شکست، ۱۸ گل زده، ۱۰ گل خورده و اندوختن ۳۶ امتیاز پس از تیم های مس رفسنجان ۳۹ و گل ریحان البرز ۳۸ امتیازی در رده سوم جدول قرار دارد.

آلومینیوم اراک نیز با ۳۱ امتیاز همچنان در رده هفتم این لیگ باقی ماند.

شاگردان وحید بیاتلو در تیم فوتبال ۹۰ ارومیه دوشنبه گذشته در هفته دوم دیدارهای دور برگشت لیگ دسته یک کشور با قبول یک گل مغلوب تیم سپیدرود رشت شدند.

تیم ۹۰ ارومیه برای حضور هر چه قدرتمند خود در ادامه رقابت های لیگ دسته یک کشور، طی روزهای اخیر هفت بازیکن و ۲ مربی به جمع بازیکنان و کادر فنی خود اضافه کرد.

سپیدرود رشت، مس رفسنجان،  پرسپولیس پاکدشت، ملوان بندرانزلی، خونه به خونه مازندران، کارون اروند خرمشهر، قشقایی شیراز، مس کرمان، آرمان گهر سیرجان، گل ریحان البرز، نیروی زمینی تهران، خوشه طلایی ساوه،  آلومینیوم اراک، فجرسپاسی شیراز، شهرداری تبریز، ۹۰ ارومیه، استقلال خوزستان و بادران تهران ۱۸ تیم حاضر در لیگ دسته یک فوتبال فصل جاری هستند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha