قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۱۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«شنای پروانه» از فیلم های مهم جشنواره امسال است/ یک روایت ملتهب

آرش قاسمی صداگذار فیلم سینمایی «شنای پروانه» از آثار راه یافته به سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر معتقد است فیلمنامه این فیلم از «متری شیش و نیم» سعید روستایی قوی تر است.

«شنای پروانه» از فیلم های مهم جشنواره امسال است/ یک روایت ملتهب

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آرش قاسمی صداگذار فیلم سینمایی «شنای پروانه» از آثار راه یافته به سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر معتقد است فیلمنامه این فیلم از «متری شیش و نیم» سعید روستایی قوی تر است.

آرش قاسمی صداگذار آثار سینمایی  درباره فیلم سینمایی «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت که به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر راه یافته و کار صداگذاری آن را انجام داده است، گفت: «شنای پروانه» اولین فیلم بلند محمد کارت است البته پیش از این تقریباً تمام آثار او را من صداگذاری کرده بودم. این فیلم او تقریباً یک فضای مستندگونه از تمامی فیلم های محمد کارت را دارد و می شود ردپای مستندهای «خون مردگی» و «آوانتاژ» و یا فیلم کوتاه «بچه خور» را در «شنای پروانه» هم دید.

قاسمی معتقد است: در طول تماشای فیلم «شنای پروانه» بیشتر از اینکه حس کنید یک فیلم داستانی می بینید احساس می کنید یک فیلم مستند با قالب داستان را می بینید.

وی افزود: من وقتی فیلمنامه «شنای پروانه» را خواندم احساس کردم حتی می تواند از «متری شیش و نیم» قوی تر باشد. ضمن اینکه «شنای پروانه» فضای به شدت جنوب شهری و قصه جذابی دارد. به نظرم یکی از فیلم های مهم جشنواره امسال است.

این صداگذار در پایان بیان کرد: صداگذاری «شنای پروانه» یک کار ذهنی بود به طوری که سعی کردیم تمام فیلم از نگاه برادر یکی از شخصیت ها باشد چراکه فیلم به شدت ملتهبی است و یکی از آن فیلم هایی است که می شود از آن دفاع کرد.

«شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی از فیلم های حاضر در دو بخش «نگاه نو» و «سودای سیمرغ» سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha