قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۰۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مختومه شدن بیش ۴ هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴ هزار و ۸۰۰ پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد مختومه شد.

مختومه شدن بیش ۴ هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یاسوج، مدیرکل تعزیرات حکومتی این استان در بازدید از بازار دهدشت از مختومه شدن ۴ هزار و ۸۰۰ پرونده در تعزیرات حکومتی استان خبر داد و گفت: تعداد پرونده های وارد شده به تعزیرات حکومتی استان ۴ هزار و ۹۰۰ پرونده بوده که تاکنون ۴ هزار و ۸۰۰ پرونده منتهی به صدور رای و بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال جریمه نقدی برای متخلفان در نظر گرفته شد.

براتعلی صالحی به احکام صادره برای متخلفان اشاره کرد و افزود: سازمان تعزیرات حکومتی در سه حوزه کالای قاچاق، بهداشت دارو و درمان و حوزه کالا و خدمات بر اصناف و واحد های مختلف نظارت می کند که برای تنظیم بازار و رعایت حقوق مصرف کنندگان احکام مختلفی از جمله جریمه نقدی، ضبط کالا و پلمپ واحد های متخلف در شعب تعزیرات صادر شده است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز به ضرورت و اهمیت بازرسی برای تنظیم بازار اشاره کرد و گفت: ۳۰ هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در استان فعالیت می کنند.

روح الله باقری فرد به تعداد تیم های بازرسی استان اشاره کرد و گفت: ۱۵ تیم بازرسی در استان روزانه بر بازار نظارت می کنند که از این تعداد ۱۰ تیم در مرکز استان و ۵ تیم در شهرستان ها مستقر هستند.

حسین سهمگین مدیرکل امور اقتصادی استانداری هم به ضعف نظارت بر بازار استان اشاره کرد و گفت: با توجه به سیاست های کلی ستاد تنظیم بازار کشور و استان، نظارت ضروری است ولی این مهم (نظارت) در کهگیلویه و بویراحمد ضعف ها و موانعی دارد که برای رفع آنها باید تلاش شود.

انتهای پیام/82009

 

 

 

 

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha