قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۰۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کمالوند: دسیسه کشورهای عربی پشت تصمیم AFC است

یک کارشناس فوتبال می گوید دسیسه چند کشور عربی در پشت تصمیم AFC مبنی بر میزبانی ندادن به تیم های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قابل مشاهده است.

کمالوند:  دسیسه  کشورهای عربی پشت تصمیم AFC است

فوتبال ایران در چند روز اخیر درگیر چالش بزرگی شده و با تصمیم کمیته مسابقات فدارسیون فوتبال آسیا، نمایندگان تیم های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نمی توانند از امتیاز میزبانی خود استفاده کنند و باید بازی های آن ها در کشور ثالث برگزار شود. این مساله موجب شد تا واکنش های مختلفی را به همراه داشته باشد و کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال ایران نسبت به این مساله دیدگاه خود را بیان کنند.

در این رابطه فراز کمالوند، کارشناس و مربی فوتبال درباره بحث محرومیت نمایندگان ایران از میزبانی برابر رقیبان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: این تصمیم AFC از اساس غلط است. من یک سوال دارم. اگر مساله امنیت ایران باشد، کشور ما امن تر است یا عربستان  که با یمن درحال جنگ است؟ به نظر من چنین کاری کاملا بی منطق است و بهترین تصمیم این است که با تمام وجود جلوی تصمیم AFC بایستیم و جلوی حرف ناحق را بگیریم.

او ادامه داد: به نظر من دسیسه ای بین چند کشور عربی وجود دارد که با این کارها به فوتبال ما صدمه ای وارد شود. اگر همین روند ادامه پیدا کند، ممکن است که AFC بازی تیم ملی را مقابل بحرین در کشور ثالث برگزار کند و فدراسیون باید جلوی چنین اتفاقی را بگیرد.

کمالوند در پاسخ به این سوال که آیا تصمیم کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا را سیاسی قلمداد می کند یا خیر؟ گفت: بله این تصمیم صد در صد سیاسی است. کشور ما در امنیت کامل قرار دارد و نباید به خاطر این مساله از میزبانی محروم شویم.

او درباره این که شرکت نکردن در لیگ قهرمانان آسیا تبعاتی برای فوتبال ایران به همراه خواهد داشت گفت: این مساله مهم نیست. ما نباید زیر حرف زور برویم و باید جلوی حرف ناحق را بگیریم. مگر ما از سال ۶۰  تا ۷۰ از مسابقات انصراف ندادیم؟ الان هم باید فکر کنیم که این مساله مثل آن دوران است و باید به دنبال احقاق حقوق خود باشیم تا جلوی چنین مساله ای را بگیریم. در این راه هم قطعا آقای تاج و کفاشیان می توانند کمک های لازم را انجام دهند. امیدوارم این اتفاق در نهایت به نفع ما به پایان برسد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha