قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۰۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تجلیل از قهرمانان ورزشی و مدال آوران استان زنجان

استاندار زنجان گفت: بزودی از قهرمانان ورزشی و مدال آوران استان تجلیل خواهد شد.

تجلیل از قهرمانان ورزشی و مدال آوران استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از زنجان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان فتح الله حقیقی در دیدار صمیمی با جمعی از ورزشکاران قهرمان استان زنجان اظهار کرد: اعتقاد دارم هر چقدر روی جوانان سرمایه گذاری کنیم به همان اندازه ضریب اطمینان جامعه افزایش می یابد و شادی و حرکت به سوی توسعه در جامعه جاری می شود.

وی به پاداش و پرداخت حقوق ماهیانه ۵ میلیون تومانی وزارت ورزش و جوانان به مدال آوران المپیک ۲۰۲۰ توکیو اشاره کرد و افزود: ورزشکاران باید اخلاق و منش پهلوانی را سرلوحه ی کار خود قرار داده و از وابستگی به هر جناح و گروه سیاسی و غیر سیاسی به شدت بپرهیزند، چرا که قهرمانی و ماندگاری نام و یاد آنها در دل مردم و عزت و بزرگی آنها در دوری از تعلقات و وابستگی هاست.
مقام عالی استان زنجان همچنین با بیان اینکه رسیدن به جایگاه قهرمانی مراحل و سختی های زیادی در پی دارد و بسیاری از امور عادی زندگی شخص را تحت تاثیر قرار می دهد، تصریح کرد: حفظ و نگهداری این جایگاه و منزلت در دیدگاه و منظر اجتماعی بسیار مهم تر از کسب این رتبه و مقام است و ورزشکاران و قهرمانان در این راه نباید فریب جریان های مختلف را بخورند.
استاندار زنجان با اشاره به امتیازات ویژه قانون در حوزه ورزش یادآور شد: قانون یک درصد اعتبارات دستگاه ها را به ورزش اختصاص داده که اگر به طور کامل اجرایی شود دستاورد بسیار ارزشمندی برای ورزش و جوانان خواهد بود و زمینه ساز پیشرفت بیشتر می شود و استان زنجان نیز در این مورد بسیار جدی عمل کرده و مطالبه این مهم از دستگاه ها انجام شده است.
حقیقی با بیان اینکه افتتاح پروژه های ورزشی را به طور ویژه دنبال می کند و در این زمینه اولویت با پروژه های نیمه تمام خواهد بود، ادامه داد: در بحث اشتغال قهرمانان ورزشی نیز پیگیری ها در حال انجام است.
وی در بخش دیگری از این دیدار با تاکید بر شان و منزلت بالای جوانان در جامعه، از اجرای طرح پوشش حمایت های تحصیلی و آموزشی پیش از کنکور برای دانش آموزان روستایی در مدارس شبانه روزی خبر داد و افزود: باید همه جوانان حتی در دورترین روستاها از فرصت آموزشی برابر برای تحصیل و قبولی در دانشگاه های مطرح کشور برخوردار شوند و بتوانند رتبه های عالی کسب کنند.
استاندار زنجان تشکیل مجمع مشورتی جوانان با انتخاب ۱۷ جوان را یکی دیگر از فرصت های ایجاد شده برای حضور جوانان در جایگاه های حساس و اطلاع از امور مهم استان برشمرد و گفت: حضور جوانان در جلسات مهم استان و استفاده از نظرات مشورتی آن ها می تواند در تصمیم گیری های مدیران بسیار مفید شود.

انتهای پیام/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha