قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۰۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مرادی: AFC بدترین تصمیم را گرفت/ به دنبال جذب فروزان هستیم

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم می گوید با توجه به شرایطی که وجود دارد، می خواهد تیمش در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر رتبه تک رقمی را به دست آورد.

مرادی: AFC بدترین تصمیم را گرفت/ به دنبال جذب فروزان هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مراد مرادی مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم ، درباره تصمیم AFC مبنی بر عدم میزبانی تیم های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: به نظر من ایران امن ترین کشور دنیا است و اگر ناامنی در منطقه به وجود آمده باشد، کار آمریکا است. تا به حال چه تیمی به ایران آمده است که برایش ناامنی به وجود آمده باشد؟ اتفاقا مردم ایران بسیار مهمان نواز هستند. فکر می کنم که AFC سخت ترین و بدترین تصمیم را گرفته است. در حال حاضر نمایندگان ایران در مسابقات آسیایی نیز تاکید کردند با وجود این شرایط در مسابقات حضور پیدا نمی کنند و به نظر من باید ثابت کنند که ایران کشور امنی است. باید با قدرت ایستادگی کنیم که ایران در امنیت کاملی قرار دارد.

او ادامه داد: بر خلاف شعاری که در AFC و فیفا وجود دارد که نباید سیاست را وارد ورزش کرد، من معتقدم که با این عملکرد، AFC سیاست را وارد ورزش کرده است. قطعا مسوولان بلند بالای کشور و فدراسیون فوتبال، مکاتبات لازم را انجام می دهند و این مساله را نفی می کنند و باید جلوی این تصمیم را بگیرند تا چنین اتفاق هایی به وجود نیاید و AFC دیگر حتی به ذهنش هم نیاید که بخواهد چنین کاری را انجام دهد.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم افزود: تاج و کسانی که در AFC بودند قطعا در این رابطه پیگیر خواهند بود و بهاروند را تنها نمی گذارند تا مشکل حل بشود. اینطور نیست که تاج از فدراسیون برود و کاری با فدراسیون نداشته باشد.  ایشان بچه این مملکت است و نظام را دوست دارد و مطمئنا این مساله را بررسی خواهد کرد و مشکل حل خواهد شد.

مرادی خاطرنشان کرد: ما باید سفت جلوی این این تصمیم بایستیم تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. ما باید موضع قاطعی داشته باشیم چون نظام جمهوری اسلامی امن ترین نظام است.

مدیرعامل پارس جنوبی جم درباره نقل و انتقالات نیم فصل تیمش گفت: از قبل به ما گفته بودند که پنجره نقل و انتقالات بسته است. ما نیز با شنیدن این خبر بیکار ننشستیم  و بعد از استعفای فراز کمالوند و بعد از بازی با پیکان تصمیم گرفتیم یک مربی بادانش مثل هومن افاضلی را انتخاب کنیم و بعد از صحبت هایی که با آقای افاضلی داشتیم، قرار بر این شد که تمام تلاش خود را انجام دهیم که بتوانیم پنجره نقل وانتقالات تیم را باز کنیم و بعد از مذاکراتی که با فدراسیون فوتبال داشتیم و همچنین صحبت هایی که با برخی بازیکنان داشتیم در نهایت توانستیم پنجره نقل وانتقالات را باز کنیم.

او افزود: آقای افاضلی لیست ورودی و خروجی خود را دادند و ما طبق الویت قرار شد تا بتوانیم بازیکنان مورد نظر را جذب  کنیم. ما می خواهیم محسن فروزان را هم به تیم خود جذب کنیم. او دروازه بان خوبی است و مدت ها در لیگ برتر تجربه کرده است. دوست داریم با توجه به مذاکراتی که داریم بتوانیم این بازیکن را جذب کنیم.

مرادی درباره پرداختی بازیکنان پارس جنوبی گفت: ما ۵۰ درصد مطالبات اکثر بازیکنان را پرداخت کردیم. عده کمی باقی مانده اند که قرار است حساب باشگاه وقتی باز شود و پول به حساب ما بیاید، پرداختی دیگر بازیکنان را انجام دهیم.

او درباره آینده پارس جنوبی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر گفت: ما در نیم فصل بازی های خوبی داشتیم و به لحاظ فنی مشکل خاصی نداشتیم. خیلی وقت ها به خاطر بدشانسی نتوانستیم امتیازات لازم را به دست بیاوریم. ما اگر شانس بیاوریم و بتوانیم عملکرد خوب خود را داشته باشیم، می توانیم رتبه تک رقمی را در لیگ برتر به دست بیاوریم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha