قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۰۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش ۲۰ درصدی جذب سوادآموز در نهاوند

رئیس اداره سواد آموزی نهاوند گفت: تعداد افراد جذب شده امسال برای شرکت در کلاس های سوادآموزی نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش دارد.

افزایش ۲۰ درصدی جذب سوادآموز در نهاوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا سوری امروز در گفت وگو با در همدان اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۲۵ نفر در سه دوره سوادآموزی، انتقال و تحکیم جذب و ثبت سیستم شده اند که در مقایسه با سال گذشته یکصد نفر افزایش داشته است.

وی از تحقق صد درصدی حجم ابلاغی استان به شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به سهم ابلاغی استان در هر سه دوره ما موفق شدیم با اجرای طرح  پالایش این سهمیه را به طور کامل پوشش دهیم.

رئیس اداره سوادآموزی شهرستان نهاوند با اشاره به تشکیل ۵۶ کلاس در هر سه دوره افزود: کلاس های تشکیل شده در دوره سوادآموزی ۲۷ مورد با ۲۹۰ نفر، در دوره انتقال ۱۱ کلاس با ۱۱۵ نفر و در دوره تحکیم نیز با ۱۸ کلاس و جذب ۲۲۰ نفر همراه بوده است.

وی از برگزاری مسابقه کتابخوانی در دهه فجر برای سوادآموزان خبر داد و افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت های مختلف بین سوادآموزان اجرا می شود که در همین رابطه علاوه بر اجرای طرح عملی آموزش نماز، مسابقه کتابخوانی نیز در دهه فجر بین سوادآموزان برگزار می شود.

سوری با اشاره به کسب جایگاه سوم سوادآوزی نهاوند در سطح استان گفت: بر اساس عملکرد این اداره در خصوص وضعیت سوادآموزی و کلاس های برگزار شده ما موفق به کسب جایگاه سوم استان شده ایم که امیدواریم امسال بتوانیم این رتبه را ارتقا دهیم.

وی در پایان بر تثبیت وضعیت سوادآموزان و ترغیب آنها به منظور ادامه شرکت در کلاس ها تأکید کرد و افزود: به منظور دستیابی به این هدف برنامه ها و شیوه هایی از جمله تشکیل منظم کلاس ها، برقراری ارتباط عاطفی با سوادآموزان، آموزش مهارت در کلاس و شرکت در کلاس های توانمندسازی می تواند باعث ادامه حضور سوادآموزان در دوره های مختلف سوادآموزی باشد.

انتهای پیام/ 3140/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha