قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۰۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حمایت از محتوای بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی- اسلامی در فضای مجازی

سیاست احزاب و تشکل هاتهران سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از مصوبه حمایت از محتوای بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی- اسلامی در پیام رسان های اجتماعی در این کمیسیون خبر داد.

حمایت از محتوای بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی- اسلامی در فضای مجازی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیده فاطمه ذوالقدر، روز یکشنبه درباره مصوبات امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی پیام رسان های اجتماعی و صیانت از حقوق کاربران امروز در کمیسیون فرهنگی بررسی و مواد ۴، ۶، ۷ و ۸ این طرح با اعمال اصلاحاتی تصویب شد.

وی تصریح کرد: ماده ۴ این طرح در خصوص تشخیص جرم و ارجاع آن به محاکم ذی صلاح و ماده ۶ نیز درباره گزارش وضعیت پیام رسان ها به شورای عالی فضای مجازی است که به تصویب رسید.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، ماده ۷ و ۸ از طرح ساماندهی پیام رسان های اجتماعی و صیانت از حقوق کاربران را شامل حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی و حمایت از محتوای بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی- اسلامی عنوان کرد که امروز به تصویب اعضای کمیسیون فرهنگی رسید.

طرح ساماندهی پیام رسان های اجتماعی و صیانت از حقوق کاربران، یک طرح ۲۳ ماده ای است که در دستور کار کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی برای تصویب و نهایی شدن قرار دارد. نمایندگان مجلس شورای اسلامی امیدوارند که بتوانند تمام مواد این طرح را در همین دوره از مجلس به تصویب نهایی برسانند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha