قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۹۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مجتهدشبستری: اکثریت ملت پای نظام و رهبری ایستاده اند

سیاست مجلس خبرگان رهبریتهران عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اکثریت ملت پای نظام و رهبری ایستاده اند، گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری مانند همیشه آرامشی را بر جامعه و ملت حاکم کرد و…

مجتهدشبستری: اکثریت ملت پای نظام و رهبری ایستاده اند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین "جواد مجتهد شبستری"   با اشاره به سخنان رهبری در مراسم نماز جمعه تهران اظهار داشت: نفس اجتماع و حضور حضور میلیونی مردم پیام بسیار مهمی را به دوستان و دشمنان بخصوص آمریکا مخابره کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: این حضور و پیام رهبر انقلاب در خطبه های نماز جمعه تهران به دوستان، پیام امیدواری،  حضور و همبستگی و پیام حرکت بر محور ولایت و ابراز وفاداری و بیعت مجدد با ولی امر مسلمین بود.
مجتهدشبستری بیان کرد: این مراسم و حضور باشکوه مردم پیام مهمی هم به دشمن مخابره کرد که اگر گاهی به مناسبتی و یا حادثه تلخی مانند سقوط هواپیما که اتفاق افتاد و عده ای احساساتی شده و شعارهای نسنجیده ای به زبانشان جاری شد فوراً ترامپ و امثال وی ذوق نکنند و بگویند که ملت ایران با ما هستند.  
وی ادامه داد: ملت ایران، کسانی هستند که در رفراندوم ها،  راهپیمایی روز قدس و ۲۲ بهمن حاضر می شوند و در تهران هم آن اجتماع عظیم را به نمایش گذاشتند و یا آن تشییع چند میلیونی حاج قاسم سلیمانی را به راه انداختند.

اکثریت ملت پای نظام و رهبری ایستاده اند

نماینده آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: البته نه اینکه آن چندصد نفری که شلوغی ایجاد کردند،  ملت ایران نیستند ولی حساب ملت ایران را باید روی این دایره دید چرا که آن چند صدنفری که سخن نسنجیده ای هم از زبانشان جاری شد ممکن است افراد فریب خورده ای باشند ولی اکثریت ملت، پای نظام، رهبری و پای مقاومت در برابر توطئه های دشمن ایستاده اند.  

مجتهدشبستری اضافه کرد: همانطور که رهبر انقلاب نیز فرمودند تشییع پیکر حاج قاسم و پاسخ موشکی مقتدرانه ایران به دشمن یوم الله بود من نیز در تکمیل فرمایش ایشان می گویم که نماز جمعه ۲۷ دی هم یوم الله سومی بود که در این چند روز اخیر داشتیم و روزی بود که قدرت الهی مردم ایران را به رخ دشمنان کشید.

فرمایشات رهبری آرامش را بر جامعه و ملت حاکم کرد

مجتهد شبستری اظهار داشت: نکته دیگری که در فرمایشات مقام معظم رهبری مورد توجه است اینکه سخنان ایشان، آرامشی را بر جامعه و ملت حاکم کرد و همچون نقشه راهی برای ادامه کار و حرکت ملت بود.  
وی افزود: حوادث تلخ و شیرینی که در این یکی دو هفته اخیر اتفاق افتاد اضطراب ها و تالمات خاطری ایجاد کرد.  سانحه سقوط هواپیمای مسافربری و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همراهانش مصیبت و حادثه سنگینی بود. ولی به هرحال پاسخ مقتدرانه ایران به جنایت های آمریکا، دل های ما را شاد کرد.  

این نماینده مجلس خبرگان رهبری یادآور شد:  بعد از حوادث و شلوغی های مختصری که در برخی دانشگاه ها رخ داد، فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری مانند برای جامعه ما بسیار آرامش بخش بود.  رهبر انقلاب همچون ناخدای کشتی هستند که این کشتی در دریا، گاهی با امواج و گاهی با طوفان روبرو می شود و گاهی هم بدون هیچ مشکلی به مسیر خود ادامه می دهد.  

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری همچون ناخدایی ماهر و دلسوز در هر حادثه ای سعی می کنند آرامش،  وحدت،  یکپارچگی و انسجام و قوت قلبی را برای ملت داشته باشند و کشتی را به سلامت از این بحران ها عبور دهند. البته جامعه ما از این حوادث و رخدادها متاثر می شود ولی مهم این است روند کلی و نظم اجتماع حفظ شود و جامعه بتواند حرکت خودش را ادامه بدهد.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سخنان رهبری که باید قدرت و قوت را در همه زمینه ها پیدا کنیم، افزود: ما در زمینه نظامی از قدرت بالایی در منطقه برخوردار هستیم ان شاءالله بتوانیم در زمینه های مختلف دیگر به خصوص در زمینه اقتصادی نیز قدرتمند شویم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha