قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۹۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشی مجاهدانه شهید سلیمانی در عرصه جهاد، مشی مجدانه ما در کارها باشد

دانشگاه و آموزش آموزش و پرورشتهران رییس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به ویژگی ها و رفتار برجسته شهید قاسم سلیمانی گفت: مشی مجاهدانه این شهید بزرگوار در عرصه جهاد، مبارزه و میهن دوستی مشی مجدانه…

مشی مجاهدانه شهید سلیمانی در عرصه جهاد، مشی مجدانه ما در کارها باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز یکشنبه دانشگاه فرهنگیان، حسین خنیفر در مراسم گرامیداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و جانباختگان هواپیمای مسافربری، با بیان اینکه شهید راحل و باقی ما سردار قاسم سلیمانی مراحل صیقل شدن روح را گذرانده بود، خاطر نشان کرد:  وی پس از عمری جهاد با عروجی سرخ جاودانه شد، اگر به ظاهر و در جسم کشته شد، اما خون ایشان در  وطن و جهان جاری شد.

خنیفر شهادت این شهید بزرگوار را  فرصت وفاق ملی برشمرد و افزود: عروج برخی از انسان ها بذر بینش می آورد و باید این را غنیمت شمرد. این توفیق، حرکت، حضور و نقش شامل حال هر کس نمی شود، ایشان سنگربان چهار دهه عزت ایران و ایرانی بود.

وی تصریح کرد: شهید سلیمانی با مرگ آگاهی داشت و  بی قرار شهادت بود؛ چون اعتقاد به مسیر داشت. زندگی وی و همراهانش به ما آموخت، برای موثر بودن و خدایی شدن و موفقیت می توان از رقابت های سیاسی و جناحی ارتفاع گرفت. ایشان مورد قبول و وثوق خطوط رنگارنگ سیاسی و فرمانده مولف قلوب بود و در اوج پرواز می کرد.

رییس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه برخی انسان ها در واژه ها نمی گنجند و نمی توان شخصیت و اوجگاه هایی را که شهید تجربه کرد، به کلام آورد، خاطر نشان کرد: باید الگو سازی ما تحلیلی باشد نه تجلیلی، بعدها غربی ها  چه تحقیقاتی در مورد ایشان خواهند کرد؛ همان کارهایی که در مورد شخصیت هایی چون امام (ره) و مقام معظم رهبری و دیگر افراد نخبه و برجسته ایران انجام دادند.

وی با اشاره به سردار سلیمانی به عنوان مردی شناخته شده با فضیلت های بسیار که مهمترین آن لبخند بود، گفت: بسیجی باهوش، دشمن شناسی، آینده شناسی، دارای سه افق باز دور و روشن، توکل، ساده زیستی و جهان وطنی از ویژگی های شخصیتی ایشان است.

خنیفر ادامه داد: زندگی سردار به ما آموخت یک نفر می تواند در جایگاهی قرار گیرد که منجی باشد و حتی یک ملت را نجات دهد، ما تعریف عملی مدیریت را از این شهید آموختیم؛ مدیریت کار در محدودیت ها و موفقیت در پایان یاس. سردار سلیمانی به ما آموخت آغاز بصیرت شناخت خود و دیگران است.

وی آرامش در عین صلابت، مشی حرفه ای، مفید بودن و داشتن آرمانی فراتر از منافع، مقام و موقعیت را از دیگر ویژگی های وی بیان کرد و گفت: امید است مشی مجاهدانه این شهید در عرصه جهاد، مبارزه و میهن دوستی مشی مجدانه ما در کارها باشد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha