قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۹۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شوک دوم به فوتبال ایران / احتمال برگزاری بازی «ایران - بحرین» در زمین بی طرف

یک رسانه بحرینی اعلام کرد بازی تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین در چارچوب انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

شوک دوم به فوتبال ایران / احتمال برگزاری بازی «ایران - بحرین» در زمین بی طرف

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک رسانه بحرینی اعلام کرد بازی تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین در چارچوب انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

تیم ملی فوتبال بحرین با توجه به انتقال بازی های بین المللی باشگاه های ایرانی به زمین بی طرف که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) اعمال شده می تواند در کنار تیم های ملی هنگ کنگ و عراق از این فرصت استفاده کرده و بازی های خود با ایران را در کشور دیگری برگزار کند.

روزنامه اخبار الخلیج بحرین نوشت: بحرین در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2022 چهارم ژوئن (15 خرداد 99) باید در تهران به مصاف تیم ملی فوتبال ایران برود. با این وجود اگر تصمیم نهایی کمیته رقابت های AFC انتقال بازی های خانگی تیم های ایرانی به زمین بی طرف باشد بازی ایران و بحرین نیز به طور طبیعی به جای تهران در کشور دیگری برگزار خواهد شد.

در جدول رده بندی گروه C انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا تیم های ملی عراق (11 امتیاز)، بحرین (9 امتیاز)، ایران (6 امتیاز)، هنگ کنگ (5 امتیاز) و کامبوج (یک امتیاز) رتبه های اول تا پنجم را در اختیار دارند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha