قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۹۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بهره مندی ۲۷ هزار نیازمند اردبیلی از کمک های موردی کمیته امداد

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۲۷ هزار نفر از مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند استان اردبیل در ۹ ماهه سال جاری از کمک های موردی این نهاد بهره مند شده اند.

بهره مندی ۲۷ هزار نیازمند اردبیلی از کمک های موردی کمیته امداد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان اردبیل، علیرضا حسین نژاد با اشاره به اینکه دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب کمک های موردی در ۹ ماهه سال جاری به مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند استان اردبیل پرداخت شده،اظهار کرد: کمک های موردی به صورت بلاعوض برای رفع مشکلات معیشتی، درمانی، تامین جهیزیه نوعروسان، هزینه های تحصیلی دانش آموزان و سایر مسائل زندگی آنها پرداخت می شود.

وی با اعلام اینکه ۲۷ هزار نفر از مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند استان اردبیل از کمک های موردی کمیته امداد بهره مند شده اند، افزود: پس از بررسی های لازم از وضعیت متقاضیان، کمک های موردی به افراد واجدشرایط پرداخت می شود تا آنها بتوانند بخشی از مشکلات خود را برطرف کنند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه یک هزا و ۲۳۰ نفر از افراد بی بضاعت استان اردبیل از کمک های موردی بهره مند شده اند، بیان کرد: بیش از ۲۵۰ میلیون تومان در قالب کمک های موردی به اقشار آسیب پذیر پرداخت شده تا بتوانند بخشی از مشکلات خود را برطرف کنند.

وی با اشاره به اینکه ۷۶۰ میلیون تومان کمک موردی نیز به مددجویان و خانوار بی بضاعت ساکن در مناطق محروم پرداخت شده است، گفت: حدود ۱۰ هزار نفر از نیازمندان که در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان اردبیل سکونت دارند، با دریافت کمک های موردی گرفتاری های شان کاهش یافته است.

حسین نژاد افزود: بهبود در وضعیت زندگی اقشار آسیب پذیر یکی از مهم ترین اهداف کمیته امداد استان اردبیل است که با ارائه خدمات حمایتی درصدد دستیابی به آن هستیم.

حسین نژاد با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از کمک های موردی از محل مشارکت خیران در طرح های حمایتی کمیته امداد در اختیار نیازمندان قرار می گیرد، اعلام کرد: هرچقدر کمک های مردمی در حمایت از اقشار آسیب پذیر افزایش یابد به همان میزان می توانیم خدمات گسترده تری را به مددجویان این استان ارائه کنیم.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه بیشترین فراوانی در پرداخت کمک های موردی به مددجویان در زمینه تحصیل بوده، گفت: حدود یک هزار و ۲۰۰ نفر از دانش آموزان و دانشجویان نیازمند از کمک های موردی کمیته امداد بهره مند شده اند تا علاوه بر جلوگیری از ترک تحصیل، بتوانند با آسودگی خاطر به مدارج عالی علمی دست یابند.

وی با اشاره به اینکه همچنان نیازمند یاری نیکوکاران برای رسیدگی به امور نیازمندان استان اردبیل هستیم، بیان کرد: نیکوکاران از طریق کد آنی پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* می توانند به آسانی کمک های خود را به دست خانوار بی بضاعت استان اردبیل برسانند.

انتهای پیام/3463/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha