قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۸۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مریدی:

دلیل حضور نیافتنم در تمرینات، فنی نبود/مجبور به خداحافظی از فولاد شدم

هافبک فولاد خوزستان پس از خداحافظی از این تیم، گفت: دوستان مایل نبودند که من به تمرینات برگردم و فقط سنگ انداختند و جالب تر این است که دلیل عدم حضورم در تمرینات، فنی نیست کرد.

دلیل حضور نیافتنم در تمرینات، فنی نبود/مجبور به خداحافظی از فولاد شدم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سینا مریدی که در نیم فصل اول لیگ نوزدهم به دلایلی از جمله اختلاف نظر با مسئولان باشگاه و کادرفنی تیم، فولاد را تنها در یکی، دو بازی همراهی داشت، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از این تیم و هواداران فولاد خداحافظی کرد.

مریدی در بخشی از متن خداحافظی خود نوشته است:"پس از ۸ سال حضور در باشگاه فولاد و تیم استانم، تصمیم سختی گرفتم و هرچند سخت و غیرقابل باور است برایم، ولی مجبور به انجام آن شده ام و نمی توانم با آینده و سرنوشتم بازی کنم.

تا به این لحظه صبر کردم که شاید فرجی شود و به تمرینات بازگردم ولی دوستان مایل نبودند و فقط سنگ انداختند. جالب تر این است که دلیل عدم حضورم در تمرینات، فنی نیست."

پیش از این نیز فرزاد جعفری با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از هواداران فولاد خداحافظی کرده بود ولی با رفع مشکلش با باشگاه و کادرفنی، به تمرینات تیم برگشت. باید دید مریدی هم از تصمیم خود منصرف خواهد شد یا خیر.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha