قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۸۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک شناور تجاری در حوالی خارگ از غرق شدن نجات یافت

جانشین رئیس پایانه نفتی خارگ گفت : با تلاش سه ساعته پرسنل عملیات دریایی پایانه نفتی خارگ یک شناور تجاری با پنج سرنشین از غرق شدن نجات یافت.

یک شناور تجاری در حوالی خارگ از غرق شدن نجات یافت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس غریبی از نجات سرنشینان یک فروند شناور تجاری در نزدیکی جزیره خارگ خبرداد و اظهار داشت: با اعلام مرکز کنترل و ترافیک دریایی اداره بندر و دریانوردی خارک مبنی امدادرسانی به یک فروند شناور تجاری به علت ازکارافتادگی موتور لنج و امکان غرق شدن شناور با توجه به طوفانی بودن دریا، بلافاصله کارشناسان و مهندسین فنی و دریایی اداره عملیات دریایی پایانه نفتی خارگ با قید فوریت به محل اعزام شدند.

جانشین رئیس پایانه نفتی خارگ افزود: شناور هفت تیر، راس ساعت 11:30 دقیقه  به محل حادثه در 6 مایلی جزیره خارگ اعزام و پس از سه ساعت تلاش و علی رغم مواج بودن بودن دریا و ارتفاع چهار متری امواج دریا و سرعت وزش باد 35 گره دریایی جنوب شرقی موفق به نجات شناور و سرنشینان آن شدند.

غریبی تصریح کرد: شناور مذکور با نام «علی اصغر»، با پنج ملوان از دبی به سمت دیلم استان بوشهر در حرکت بود که ظهر امروز در 6 مایلی جزیره خارگ به علت خرابی موتور و مواج بودن دریا دچار آب گرفتگی و خطر غرق شدگی قرار گرفت.

همچنین ناخدای شناور " علی اصغر "  از اقدام به موقع پرسنل عملیات دریایی پایانه نفتی خارگ و شناور هفت تیر در نجات شناور قدردانی کرد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha