قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۸۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جزئیات تعطیلی و شروع با تاخیر دانشگاه های آذربایجان شرقی

به دنبال بارش برف، کولاک و برودت هوا، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، فردا یکشنبه (29دی ماه) تعطیل بوده و کلیه امتحانات واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با یک ساعت تاخیر شروع می شود.

جزئیات تعطیلی و شروع با تاخیر دانشگاه های آذربایجان شرقی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان آمده است:

«به اطلاع عموم دانشجویان، اساتید و کارکنان محترم می رساند، به علت بارش شدید برف و برودت هوا، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان فردا یکشنبه ۲۹ دی ماه، تعطیل بوده و زمان جدید امتحانات فردا متعاقبا از طریق کانال دانشگاه به اطلاع دانشجویان می رسد».

در اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز آمده است:

«به دنبال بارش برف، برودت هوا و یخبندان در مسیرهای مواصلاتی آذربایجان شرقی و احتمال بروز حوادث ناگوار در مسیرهای منتهی به دانشگاه، کلیه امتحانات واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی استان در شیفت صبح روز یکشنبه ۲۹ دی ماه ۹۸ با یک ساعت تاخیر برگزار می شود. بدین ترتیب امتحان ساعت ۸:۳۰ در ساعت ۹:۳۰ و امتحان ساعت ۱۱ در ساعت ١٢ برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به شرایط خاص دانشگاه آزاد واحد مراغه امتحانات این واحد با دو ساعت تاخیر شروع می شود، همچنین کلیه واحدهای استان نیز از ساعت ۹ صبح آغاز می شود. همچنین زمان شروع به کار همکاران محترم واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی استان و تبریز نیز در روز یکشنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۹ صبح خواهد بود».

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha